Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gondjai lehetnek a...

Milyen gondjai lehetnek a későbbiekben az öcsémnek ha nem mossa a fitymáját? (meglehetősen kényes kérdés szóval rendes válaszokat kérnék, köszönöm. )

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
gyulladás,gombásodás,rák
2012. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Hali!


Kezdjük ott...

_ Te az öcsédnek a ...ki...-je (nővére, bátyja) vagy? (__/F v. __/L)

_ Pontosan mit vettél észre, s miképpen?

_ Az öcséd hány éves?

_ Milyen köztetek a kapcsolat és a kommunikáció?

_ Mi miatt érzed ezt a kérdést kényesnek? (Fejtsd ki kérlek!)


Egyelőre ennyit szeretnék megtudni kérdésed pontos(abb) megválaszolásához.

Üdv: EE

2012. jún. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éves és én a bátyja vagyok, jó a kettőnk közti kapcsolat is :)
2012. jún. 22. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
fitymaszükület,letapadás és persze azok amiket előttem már felsoroltak itt.Vedd rá,mivel már elég nagy,hogy mossa meg rendesen,mert aztán később az urológián köthet ki ami nem valami jó.Egyáltalán mért nem mossa meg,csak tudja hogyan kell nem?
2012. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

@ #4

Hülyetomika, igazán befejez7néd már a koppintást rólam. Maradj már végre veszteg. A múltkor is szépen megemlegettek a fórumozók, hogy milyen ostobán csinálod má ezt a okoskodást. Mondtuk má neked épp elégszer, h. ami nem megy neked, v. amiben nem vagy járatos, abba ne okoskodj bele! Most is elkezdtem felépíttetni az információt, te meg itt belegágogsz eszetlenül és lököd itt a sódert anélkül, hogy tudnád is, miről van itt szó, vagy miről zagyválsz! Állítsd már le magad, ezt már számtalanszor mondtuk neked, de most már egyre többen szidnak téged itt! Főleg a "lazzítós" hülyeséged miatt! >>:-o


@ Kérdező

Ennél én jóval pontosabb és részletesebb beszámolót kértem tőled, és ezt úgy glom, h. a kérdéseim jól tükrözték is. Nem ömlesztett információfolyamot szeretnék "okoskatomikamódra" mindenekelőtt a nyakadba zúdítani, de úgy glom a kérdésed alapján kialakult egy helyzet, amit te "kényesként" jellemzel, s ami megoldásra is vár. Ennek érdekében rágd át magad ismét a kérdéseimen, és ennek megfelelően törekedj minél pontosabb és részletesebb válaszadásra! Oké? :-o


Üdv: EE

2012. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

EE.

Náladnál jobban aztán itt nem okoskodik senki .

Te itt mindent a lábmosásnál kezdesz .

Sok beszédnek sok az alja .

A kérdésekre válaszolj,érhetően és röviden .

2012. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Talán, mert mindennek alapja a láb.

Még ezt sem tudod? :-o

:-D

Akkor meg mit hetvenkedsz itt 70-es? >B-D

2012. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 antal hunor válasza:
Fitymaszukuleg es fertozesek
2014. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!