Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hátrahúzom a bőrt a pénisze...

Ha hátrahúzom a bőrt a péniszemen, akkor a bőr, a makk alatt nagyon csíp! Ha víz éri szinte elviselhetetlenül csípős érzést vált ki. Fertőzés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (még szűz) úgyhogy nem mástól kaphattam el. Strandon nem voltam, viszont műtétem volt 2 hete, és jelenleg Zinnat nevű antibiotikumot szedek napi 2x1 500mg. Lehet, hogy ez ettől van? Régebben nem volt még ilyen, viszont most nagyon kellemetlenül ért. Amikor pisilek, hálistennek nem csíp, de ha hátra húzom a bőrt, vagy meg akarom mosni ( eddig is mostam ) nagyon csíp. Talán 1 pici fehér valamit látok rajta, de semmi konkrétabb elváltozást nem észleltem. Másnak volt már ilyen? Mit lehet tenni? Orvoshoz nem nagyontudok menni, mert még pihennem kell a műtét miatt.

2012. jún. 22. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyi lehet hogy valamilyen gyulladás, vagy ahogy írtad fertőzés. Nem tudok sokat a műtétedről, azt se hogy melyik testrészedet érintette. Azt se tudom hogy néz ki. De vmilyen gyulladáscsökkentő kenőcsöt kipróbálnék. De minden az állapotodtól függ.
2012. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Abszolút igaza van az előzőnek... pont A LÉNYEGET hallgatod el! :-o

_ Milyen műtét volt 2 hete, és mire fel szeded a Zinnat-ot?

_ Az antibiotikum szedése, VAGY műtét elvégzése előtt nem volt ilyen elváltozás? Akkor nem csípett? Mióta áll ez fenn?

_ Egészen pontosan mi csíp, és hol? A fityma és/vagy a makk, esetleg a fitymaféked, vagy a húgycsőnyílásod,...? dO.ob


Egyelőre ennyi. Az "1 pici fehér valami"-ről látatlanban értelmes embernek nem áll módjában nyilatkozni.



Üdv: EE

2012. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!