Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor ajánlatos ellátogatni...

Mikor ajánlatos ellátogatni az urológushoz?

Figyelt kérdés

- Hány éves korban illik először elmenni urológushoz (csak úgy elővigyázatosságból)?

- Nagyon ciki vagy ki lehet bírni?

- Valami tanácsok az első vizsgálathoz?



#urolóogus
2012. jún. 24. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a szexuális élet kezdésével kapcsolatosan illik. Előtte vagy az első időkben.

Érdemes kialakitani egy higiénés rutint, hogy ha kulonbozo gyanus panaszaid vannak, akkor legyen kihez fordulnod kontrollra (pl. fertozes esetén).

2012. jún. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden egyes olyan új kapcsolatban, amelyikben úgy döntötök, hogy gumi nélkül szexeltek ezután. Előtte illik megnézetni magad, nincs-e valami fertőzésed.
2012. jún. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gumi mellett is el lehet kapni barmit, mert a testek maskepp is osszeérnek, nem csak az aktusban a genitáliák, hanem pl. a szeméremszőrzet aktus közben vagy anélkül is, vagy orális szexnél.
2012. jún. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Juhász Tibor válasza:
Nagyon régen járok már urológushoz mivel rendszeresen vesekőproblémáim vannak. Az elsőnél nagyon féltem, de rájöttem, hogy semmitől nem kell félni az urológusnál. A prosztata vizsgálat ami majdnem minden urológiai vizsgálat alapja inkább kellemetlen mintsem fáj, de egyébként is pár pillanata az egész tehát kibírható. Tehát egyáltalán nem kell félni tőle és érdemes járni mert életet menthet.
2012. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én csak akkor mentem ha valami (vélt) bajom volt, szerintem az urulógus nem nőgyógyász


ellenben ha ennyire előrelátó vagy tettes el egy kis spremát fagyiba, sosem lehet előre tudni

2012. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy az urologus nem nőgyógyász? Elvileg ami a nőknek a nőgyógyász, az a férfiaknak az urologus.

De ha nincs baj a belső női szervekkel, nőknek is az urologus a jó fertőzésgyanura, tehát nőknek valoban nem nőgyógyász az urológus, nőkben nem turkál.:)

2012. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy értettem, hogy a nők rendszeresen járnak nőgyógyászhoz, én meg olyan fickóról még nem hallottam, aki így járt volna urulógushoz
2012. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!