Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér műtét után (bal...

Herevisszér műtét után (bal oldalon az alhasnál 7cm bemetszéssel, altatás nélkül érzéstelenítessel végezték) lehet e már szexuális életet élni 10 nap elteltével?

Figyelt kérdés

vagy egyáltalán csak önkielégítést? erről nem kaptam semmiféle infót, csak annyit hogy elméletileg 8nap elteltével önkielégítésnél még lehet bevérzés valahol..


Várom a választ akik már túlestek ilyen műtéten a közelmúltban. és akiket ezzel az eljárással műtöttek.


Üdv



2012. jún. 25. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem még várj egy kicsit vele! nekem is volt ilyen műtétem :(. én 2 hétig nem cibáltam, mert, ha megfeszítettem a hasizmom, akkor eléggé fájt. a 3. héten kezdtem újra maszturbálni, aztán 2-3 nap múlva elkezdtem kielégíteni magam. 15/F
2012. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kiskuka válasza:
fájt a mütét és ha én azt sztem h altasan altatnak?
2013. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!