Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök a makkon és...

Piros pöttyök a makkon és vizeléskor csípő érzés?

Figyelt kérdés
Ma este tapasztaltam hogy vizeléskor kellemetlen érzés fog el és piros foltok jelentek meg a makkomon.Ma voltam uszodába úszni,lehet hogy ez az oka?Nem értem hogy,mivel velem ilyesmi még soha nem fordult elő.. Esetleg valami gombás fertőzés?Ha az hogy kezeljem?Elég fontos lenne, mert nyári munkán vagyok és így elég zavaró lesz. 17/F

2012. jún. 25. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Gomba, ecsetelő kell rá, patikában kapsz, Naturland ecsetelő.

Péniszt nem krémezünk, csak ecsetelünk, ezt egy urológus mondta nekem, nekem is volt ilyen.

2012. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na eszembe jutott, Naturland Castellani az ecsetelő neve. Nekem vényt írt, de azt hiszem, nem vényköteles.
2012. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem nem vényköteles mert nem akarok ilyenért orvoshoz rohangálni :D Azért az elég durva hogy el megy az ember úszni óvatlanul és akkor ez történik vele..pedig nem meztelenül úsztam..:P Köszi mégegyszer.
2012. jún. 25. 23:08
 4/6 tibi15 válasza:
Üdv ! sajnos nekem is ugyan ez a problémám ! neked mennyi idő után múlt el az ecsetelőtől ? Előre is köszi választ !
2012. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hali! Nem csináltam vele semmit,1-2 napon belül elmúlt,aztán megint előjött,bekentem egyszer Canesten kenőccsel és másnapra már teljesen elmúlt.
2012. aug. 12. 15:14
 6/6 anonim válasza:
Szia nekem ugyan ez a problémám csak én nem szeretném mondani a szüleimnek. Netán van rá más gyógymód ?
2013. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!