Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák? Vagy csak a növés?

Hererák? Vagy csak a növés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és volt 7-8 évesen herecsavarodásom volt a jobb herémben. (fiatal voltam és nem volt megmutve) A bal herém most nagyobb egy kicsit ez hererák vagy csak a növés miat van mert a jobb herém nem működik? Kérlek segitsetek!

2012. jún. 26. 12:07
 1/5 Antimod ***** válasza:
A herék nem feltétlenül egyformák. Simán lehet, de ha idegesít, nyugodtan mutasd meg dokinak.
2012. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általánosságban elmondható, hogy a férfiak egyik heréje nagyobb. Egyik lehet 1.5x-ese is a másiknak. A hererák nem ilyen, a heréden egy apró (eleinte) borsószerű dudor, ami nem fáj, ha megnyomod és kemény. Ha fáj, a mellékherédet piszkálod, sokan emiatt rohannak urológushoz, mert megtalálták a mellékheréjüket és megijednek.
2012. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fáj a herém meg a derekam,nincs hasmenésem. Én azt gondoltam hogy a herecsavarodás miatt a jobb herém nem működő képes és ezért nem nő,nem használható és a bal meg fejlődött. Jó pár év el telt azóta. :$ nagyon félek hogy nem lessz gyerekem :'(
2012. jún. 26. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fejlődött volna a heréd, akkor elhalt szövet van a testedben, aminek súlyos következményei lennének, ez nem ennyire egyszerű. Volt egy herecsavarodásod, helyretették, kész, sok idő kell hozzá, hogy elhaljon, ne internetről gyógyítsd már magad, mert eleve elég hipochonder vagy eleve.

Nincsen semmi bajod, ez teljesen normális, az egyik heréje mindenkinek nagyobb, nincs olyan, akinek egyforma. Mélyült a hangod? Szőrösödsz? Akkor működik a heréd, mit kell pánikolni.

2012. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!