Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez tényleg igaz, vagy csak...

Ez tényleg igaz, vagy csak kitalálták?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy amikor egy férfi elélvez és egy ajtóval összecsapják a kezét meg sem érzi. Köszi a válaszokat!

#férfi-kéz
2012. jún. 26. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted volt olyan, aki ezt valaha kipróbálta???
2012. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem érzi. Oké, hogy orgazmusa van, de az nem üt ki minden egyéb más funkciót, főleg nem olyat, ami "potenciálisan veszélyforrást" indikál, azaz a legtöbb élőlény odafigyel rá. Jó eséllyel akárki is követi el ellene a merényletet, egy monoklival lesz rövidesen gazdagabb :P
2012. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!

Vitába szállnék veled, és itt magamból indulnék ki. Abban a néhány másodpercben nekem eléggé megszűnik a külvilág. Gondolom embere válogatja kinek milyen intenzitású az orgazmusa. Ezek szerint szerencsés vagyok. Ez egyben válasz is volt a kérdésre.

2012. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok: Nos, lehet igazad van, nincs konkrét tapasztalatom, hálistennek még senki se próbált nyílászárókkal ránktámadni azokban a másodpercekben :D Pusztán feltételezés volt, abból kiindulva, mire nem képes az ember, ha valami váratlan történik, még akár akkortájt is :D
2012. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te idiota! Hogy kerdezhetsz ekkora faszsagot? Ezt az oldalt nagyreszben csak idiotak latogatjak??? 10 kerdesbol 7 akkora faszsag hogy mar tul van a nevetsegesen...mar mar siralmas.
2012. júl. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!