Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok segíteni remélem...

Tudnátok segíteni remélem szüleim kitalálták hogy be fektetnek kórházba gyerek osztályra hogy megvizsgálják mindenem de semmi bajom nincs akkor meg mi értelme van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak befektetni. A gyerekorvos küld el vérvételre és egyéb helyekre. Miért kéne azért befeküdnöd?
2012. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi bajod, az orvos még vérvételre sem fog elküldeni.
2012. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azt mondták hogy tetőtöl talpig mindenemet megfogják nézni akkor meg?
2012. jún. 23. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi bajod, akkor nem fogják. Ezek a vizsgálatok pénzbe kerülnek a kórháznak. Ha mindenki besétálhatna azzal, hogy teljesen vizsgálják ki akkor a jó nép ezzel szórakozna. Viszont ha a szüleid magánkórházba visznek akkor meg biztos kifizetik majd a számlákat.
2012. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok rajta kössz nem kórházban voltam egy gyerek dokinál megnézett mindent de túl éltem azért kössz
2012. júl. 23. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!