Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van rá reális esély, hogy még...

Van rá reális esély, hogy még növök pár cm-et?

Figyelt kérdés
18 és fél éves fiú vagyok, 174 cm. Apa 167, anya 163 cm, szóval a családban én vagyok a legmagasabb, viszont még így sem szeretem,hogy ilyen alacsony vagyok. Van rá valami esély,hogy növök még pár centit, esetleg 180-at elérem?

2012. jún. 26. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 24 éves korodig nőhetsz, de gyakorlatilag a fiúk olyan 17-18 éves korukban megállnak és a szüleid sem magasak, így nem valószínű, de a remény hal meg utoljára. :)
2012. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt elképzelhetőnek tartom, hogy még nősz pár cm-t, de nem hiszem, hogy a 180at eléred majd. Azért ne aggódj, sok az alacsony lány, és tényleg legalább te vagy a legmagasabb a családban:)
2012. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is "csak" 176 vagyok. Nem gáz ez a magasság, nyugi.
2012. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Figyelj, mások rosszabbul jártak, mint te, és alacsonynak lenni nem a legjobb, sajnos. Az alacsony nők nagy részének is a magasak kellenek.. F/172cm
2012. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 174 cm tök átlagosnak számít, nem alacsonynak, úgyhogy ezen ne görcsölj. Inkább legyél másban (sport, humor, karrier, szex, stb.) nagy, mint magasságban.
2012. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyúrj a szexre! Ne kelljen már mondanom hogyan!

A lényeg, hogy Te vezényeld a farkad ne az Téged.

Jó sokáig bírd, jó keményen, és nem tudod lerázni a nőket. Amúgy 174 vagyok, és volna mit mesélnem az unokáknak erről.

Különben se jut minden nőnek colos férfi. Tehát nyugi!

2012. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is kb ugyanígy vagyok ezzel,csak nekem valaminel magassabb a családom....

És tényleg nagyon szar kicsinek lenni :(

2012. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondom, srácok ezzel a mérettel nincs semmi gáz. Én is 176cm vagyok és egyáltalán nem zavar. Sportoljatok, gyúrjatok mellizomra, karra, hasizomra és olyan vonzó testetek lesz, hogy a kutyát nem fogja érdekelni a magasságotok. És itt most nem arra kell gondolni, hogy izomagyú kigyúrt állatok legyetek... Ma is láttam 2 égimeszelő fiút, cingár pálcika lábakkal és karokkal, kb. 190-195cm magasak lehettek. Szerinted ez kéne a csajoknak?:D Mielőtt még nekem támadnának, nem minden magas fiú gebe, de a többség bizony...
2012. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A magasaknak sem fenékig tejfel az élet én 194 cm vagyok de csak 60 kg (az szerintem elég kevés) most akarok elkezdeni egy kicsit gyúrni de az sem látszik meg egyből ja és am most leszek 14:DD
2012. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!