Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt -6,7 kg. Év...

2 hónap alatt -6,7 kg. Év végéig van esély rá, hogy még 9 kg-ot fogyjak? Reális ez a cél? Vagy inkább ne görcsöljek ezen, és tűzzek ki magam elé mondjuk 6 kg-ot?

Figyelt kérdés

Egészségesen étkezem, persze néha bűnözök közben, heti 3-4 alkalommal intenzíven sportolok. Ezt szeretném folytatni, koplalni nem akarok, nekem ez az ütem eddig jónak tűnik. Még kb. 18 kg-ot szeretnék leadni szépen lassan.

Mit gondoltok? Muszáj kitűznöm magam elé vmi célt, különben nem megy. Ennyire ismerem magam.


2011. szept. 20. 10:06
 1/2 anonim válasza:
Igen van esélyed rá.Én Norbira aerobikozok és egy hónap alatt 5 kilótól szabadultam meg,persze kicsit vigyázni kell a kajával,reggel lakj jól,délben egyél de ne túl sokat,és vacsorára keveset és 6 óra előtt.Ha ezt betartod több is lemegy mint 9 kiló:)
2011. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

most a mozgás pontosítását hagynám (mert ugye irreleváns), inkább az egészséges fogyás üteméről írnék pár szót, végül is ilyen témájú a kérdés.


megfelelő étrenddel heti 0,5-1kg zsír fogyása "ajánlott", neked ez kb. megvan, ennél gyorsabb fogyás más az izomvesztést növeli. edzés meg Norbival, vagy Lacival mindegy, legyen teljes testet átmozgató, hogy lehetőleg minden izomcsoportod megkapja a szükséges stimulációt (ezért szoktak teljes testes súlyzós edzést ajánlani). ez saját súlyos edzéssel is megoldható. mellette meg sok futás, küzdősport etc. hogy növeld az energiapocsékolásodat (felhasználásod).

2011. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!