Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg fitymaszűkületem...

Valószínűleg fitymaszűkületem van rászántam magam az orvoshoz menetelre, hogy fog történni a vizsgálat? (parázok eléggé)

Figyelt kérdés
Mit fog csinálni az orvos elkezdi húzogatni, tapogatni vagy mi lesz ? Más is jelen lesz a vizsgálatnál ?
2012. jún. 27. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a doki lesz ott, meg esetleg az asszisztense. Amúgy ja, vagy megkér, hogy te húzogasd, vagy ő fogja. Plusz közben kikérdez róla. Nem kell izgulni, semmiség az egész.
2012. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát az asszisztens "néni" páholyból nézi az előadást ... :S
2012. jún. 27. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Amikor én voltam az urológián, akkor csak a doki volt ott, az asszisztensnő meg a másik helyiségben tartózkodott. De, ha ott is lesz, akkor se kell izgulni, látott már épp eleget, ez a munkájuk:D
2012. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ehát az asszisztens "néni" páholyból nézi az előadást"

Hidd el nem fog tőled benedvesedni a bugyija. Te is csak egy páciens vagy neki a több 100-ból. mellesleg hány éves vagy?

2012. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, oké a "Más is jelen lesz a vizsgálatnál" kitárgyalva , a vizsgálatról meséljen még valaki részletesen akinek volt már ilyenje .
2012. jún. 27. 17:13
 6/6 David82 ***** válasza:

Én nyolc éves voltam, amikor az orvoshoz vittek ugyanilyen betegséggel. Ott volt az asszisztensnője is. Emlékszem, volt valami kampós izé a kezében, azt beakasztotta a fitymába, és lerántotta.

Rohadtul fájt, a kezelés azonban nem volt eredményes, mert visszanőtt.

Szóval 13 éves koromban szántam rá magam, hogy tenni kell valamit, így nagy kínlódás közepette lehúztam saját magamnak. Kicsit rossz volt, de sikerült. Azóta rendben van.

Szerintem próbáld meg magad lehúzni. Ha minden nap egy kicsivel lejjebb jön, akkor rendben.

2013. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!