Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés!?

Bayernfritz kérdése:

Korai magömlés!?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több, mint 3 hónapja vagyunk együtt. Majdnem egy éve nem voltam nővel, így kb.olyan, mintha szűz lennék. Már nagyon kívánom és ő is engem, de nem merek bele kezdeni a szexbe (mármint betenni neki), mert amikor izgatom és kicsit is hozzádörzsölődik, már érzem, hogy betenném és vehetném is ki rögtön vagy pár löket után. Tud róla, de azt mondja, nem zavarja, majd visszaszokok, de engem mégis. Mit tehetnék ez ellen? Hallottam a lidocain-spray-ről is, esetleg segítene?
2012. jún. 30. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
nem viccből mondom, de mielőtt összebújnátok, menj ki a fürdőbe és sunyiban csapd ki... másodszorra már csak nem lősz instant...
2012. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallgass a barátnődre! Ha őt nem zavarja, téged se zavarjon! Majd összeszoktok, onnantól rendben lesz, csak adj időt magadnak!
2012. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!