Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér műtét utáni here...

Herevisszér műtét utáni here fájdalom. Miért van? Mennyi ideig tart még?

Figyelt kérdés

Előző hónap 7-n volt herevisszér műtétem, melyet laparoszkópos módszerrel végeztek el.

1 hétre rá varratszedés, illetve megnézték a zacsit, mindent rendben találtak.

Pár nappal rá a bal herém érzékeny lett. Ha hozzáértem, ha leültem, akkor egy pillanatra, illetve ha összeszorítottam a lábaimat. De más formában nem volt gondom vele.

Varratszedés után 1 héttel csak visszamentem, ahol az orvosom megnézte. Megnyomkodta, (na azt éreztem) megnézte, elváltozást nem talált, így MeloxEP 15mg-ot írt ki, amit napi 1sével kell szednem. (20 szemes)


Most ott tartok, hogy 7 szem van még, de érzem még mindig, hogy érzékeny. (addig nem akarok visszamenni, míg nem szedem el) A Webbetegen egy másik orvos azt mondta, ez velejáró dolog, mivel a here vérkeringése kezd helyreállni, és ez ezzel jár. Na de 3 hét után is?


Remélem tud valaki segíteni, mert már elegem van ebből. Fizikálisan már teljesen rendbe jöttem, ez az apró problémám van.



2012. júl. 2. 22:02
 1/1 anonim válasza:
Üdv! Nekem még március elején volt a műtétem, de még mindig érzékeny a bal herém és még a csomó is mindig ott van mellette. Jah és van még here vízsérvem is. Nálad mi a helyzet? Az orvosod esetleg ezekről nem beszélt Neked? Mert engem nem igazán tájékoztatnak erről, hogy most ez normális e még ennyi idő elteltével vagy nem. Jobbulást!
2012. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!