Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúknak kell borotválni a...

Fiúknak kell borotválni a hónaljukat?

Figyelt kérdés
és ha sokat borotválom nem fog nagyon megerősödni a szőr?
2012. júl. 4. 12:37
 1/9 A kérdező kommentje:
15/F (ha számít valamit)
2012. júl. 4. 12:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, de lehet. Nőknek sem kell, de tőlük a társadalom rosszabbul tolerálja, ha nem teszik. Pont úgy van ez is, mint bármilyen szőrzettel a testen. Ha borotválod, attól hosszú távon erősödni fognak a szőrszálak, de ha csak ollóval ritkítod, kisebb mértékben attól is. Mégis az emberek jelentős része bizonyos hosszúság fölött levágatja a haját. A férfiak nagy része borotválja a szakállát, bajuszát, de aki nem, többnyire az is ápolja. Fanszőrzettel, hónaljszőrzettel hasonló a helyzet.
2012. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon okos kérdés! Elvileg a nőknek is higiéne okokkal érvelnek ("büdös", "bacitenyészet", "belehullhat a kajába"), meg esztétikai érvekkel. Ez alapján tehát a fiúknak is ugyan úgy kéne... de általában nincs elvárva, sőt. Kettős a mérce.
2012. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

ha izzadós típus vagy akkor ne borotváld, mert sokszor ki fogja csípni az izzadtság és rohadtúl büdös lesz.,..

amúgy meg, Egy férfi nem borotváááljaaa....

2012. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell. ...csak van aki leszedi, van aki nem. Én leszedem már évek óta és nekem nem erősödött meg a szőr:O Azt mondják, hogy erősödik, de nálam nincs ilyen gond.
2012. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell,régebben nem is borotválták,most sem borotválják sokan.Mások meg csak leutánozzák a másikakat és ezért szedik le.Ha nem zavar akkor ne borotváld le,de ha mégis akkor meg ne azért csináld mert mások is csinálják.
2012. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nem kell,de ajánlott!

én elég undorítónak tartom,ha valaki szőrös.

én még a mellkasom és a hasam is gyantáztatom annyira utálom,hogy szőrös vagyok.akár b.zis,akár nem! (19/F)

2012. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
utolsó ezt hívják metroszexuálisnak...:D
2012. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hívd aminek akarod,engem egyszerűen zavar és kész!
2012. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!