Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás közben hamar...

Maszturbálás közben hamar elszoktam menni valamiért valamikor 30mp alatt elélvezek de valamikor pedig sokáig bírom 4-5 percig ez ritka de már próbálom visszatartani mindig és késleltetni ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lehet attól hogy régebben próbáltam siettetni és gyorsabban húzogattam hogy nehogy észrevegyenek?

2012. júl. 4. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg most sem csinálod lassan...
2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemmostmár próbálom kordinálni de még lassan nem jó :S
2012. júl. 5. 21:46
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem az időintervallum számít,hanem az,hogy élvezd!!!!! nekem is van,hogy 1 perc alatt elmegyek,van,hogy 10 perc;pedig én 30 feletti nő vagyok (és nem dildoval,hanem a pici ujjaimmal)
2012. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen hát akkor én már eltudok élveztetni egy nőt mert annzi a farkam mint a középső ujjam 7 centi na de térjünk a tárgyra csinálj egy két hónap szünetet és utána adjad neki de lassan és próbáld visszatartani sokáig ameddig bírod és stopperolj már az elejétől fogva.
2012. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja 12f
2012. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam úgy van, hogy maszturbálásnál bármeddig tudom csinálni, ameddig csak akarom, de szex közben hamar elmegyek...
2012. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!