Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 29 évesen ennyi arcszőrzete...

Ha 29 évesen ennyi arcszőrzetem van, még lehet sűrűbb, vagy ilyen ritka marad?

Figyelt kérdés

[link]


pont ilyen mint Johhny Dep-nek!!!!!


2012. jan. 1. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az már ilyen marad. De ha Johnny-nak jó, neked is :)
2012. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha 23 évesen van ennyi? Akkor még lehet sűrűbb? (Bocsi, hogy ide írom, de hátha.. :) )
2012. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem baj,nekem 23 évesen se volt több!!!!
2012. jan. 2. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor, ez már necces, hogy nálam sem fog változni... :S
2012. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én most 20 vagyok és egyes helyeken szépen kinőtt az arcszőrzet viszont néhol igen ritka


és halánték két vonalán is kopaszodom


azt vettem észre hogy csak és kizárólag ott ritka az arcszőrzetem és a halántékomnál a hajam ami a fogsorom vonalában van


azaz az állkapcsom alatt egyáltalán nem nő szőr és a fogsorom vonalában ritkább az arcomon


nagyon sok helyen olvasni hogy a rossz fogak hajhulláshoz vezetnek és biztosra veszem hogy ettől van (nekem elégrosszak csak nem mentem eddig el fogorvoshoz mert nem fájt)


kérdezzétek meg magatoktól: nem emlatt van? én omst megyek fogdokihoz és majd beszéámolok

2012. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ok helyes!!!!

Majd írj,de szerintem ez genetika,hogy valakinek ilyen ritka!!!!

2012. jan. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!