Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma voltam urológusnál, az...

Ma voltam urológusnál, az eredmény: Bal oldali variocele. Jo-i here és mellékhere eltérés nélkül a scrotumban tap. A fityma szabadon hátrahúzható, meatus externus kellő tágasságú!?

Figyelt kérdés
Ultrahang még nem volt,de én eddig is nagyon féltem a hereráktól,rá is kérdeztem azt mondta,hogy nyugodjak meg nincs hererákom. De úgy éreztem nem tapintott át kellő kép. Észre vette volna ha hererákom lett volna?

2012. júl. 4. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hererákod van, hanem herevisszered,.

Azért orvos az a szerencsétlen, hogy meg tudja állapítani, ha gáz van.

2012. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Akkor most segítek fordítani.

Bal oldali herevisszér-tágulat. Jobb oldali here és mellékhere eltérés nélkül a herezacskóban tapint6ó. A fityma szabadon hátrahúz6ó, a húgycső külső nyílása kellő tágasságú.


Azt viszont nem írta oda, hogy paranoia positive, mert ilyen hülyét mint te -- má ne is haragudj -- aki egy elég alapos orvosi vizsgálat után itt tovább táplálod a félelmeidet, ... pontpontpont! MAGAD ÍRTAD, RÁ IS KÉRDEZTÉL, ÉS AZT MONDTA, NINCS, NYUGODJ MEG! AKKOR MEG MIT PARÁZOL TOVÁBB??? >>:-O


_ HÁNY ÉVES VAGY?

_ MIÉRT KÉRDŐJELEZED MEG A DOKIT, HA 1X ALAPOS VOLT?


Üdv: EE

2012. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sima viszered van, nekem is az van bal oldalt, elment ultrahangra akkor éppen nem fájt annyira és nem volt annyira szét tágulva... ott alig vetétk észre... de egy nehéz melos nap utáná igencsak szokott fájni... viszamentem az orvoshoz, és azt mondta hogy ezt még nem érdemes müteni... probáljam figyelmen kivül hagyni a fájdalmat...

tömöm magam c,e vitaminnal hátha használ vamamit, és ha már megelégelem visszamegyek, hogy meg kell müteni...

2012. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs a sok hibáért!!!
2012. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!