Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudok urulógiára menni?

Hogyan tudok urulógiára menni?

Figyelt kérdés

Ha először elmegyek az iskolaorvoshoz, és neki mondom el a bajom, akkor beutal urulógiára? Vagy az urulógiára nem is kell beutaló?


Meg nem is tudom, hogyan csináljam. Van valami gond a bal herémmel.

A saját diagnózisom szerint mellékhere gyulladásom van. Persze nem vagyok orvos, szóval nem lehetek benne biztos. Csak amit a neten találtam, azok alapján mondom hogy teljesen illenek rám a tünetek. Nem gondolom, hogy rák lenne, mert semmijen fájdalommentes (fájdalmasat se) csomót nem érzek. Inkább csak azt veszem észre, hogy a bal herém nagyobb mint a jobb, és sokkal érzékenyebb, és sokkal jobban lelóg.


De ha elmegyek az iskolaorvoshoz, akkor ha ott megmondom neki, akkor gondolom meg is kell mutatnom. Eléggé tartok ettől a vizsgálattól, pedig tudom nem ettől kéne tartanom.


A válaszokat nagyon köszönöm!



2012. jan. 19. 23:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez lemaradt, még oda akartam írni, hogy nekem nincs lázam, nincs váladékozás a húgycsőből, nem véres az ondóm, és nem fáj az ejakuláció. Csak azért írom, mert a neten az van, hogy ezek is a tünetei. De szerintem azért nincsenek ezek, mert még nem annyira előrehaladott.
2012. jan. 19. 23:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Urológiára nem kell beutaló, elmész a körzeti rendelőbe és kérsz időpontot.
2012. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 19. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Menyivel nagyobb? Csak azért kérdem mert minden férfinek alapból nagyobb és lentebb lóg.
2012. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem olyan nagyon sokkal, talán 20-30%-al nagyobb jelenleg. Volt hogy érzékenyebb volt mint most és akkor kb másfélszerese lehetett. Most csodálkozok is, általában nagyobb szokott lenni.


Van olyan h 4 cm-el lejjebb lóg.


Eddig olyan boxert hordtam ami nem tartotta a heréimet, most egy ideje fecske alsót hordok, azt olvastam ez is segít.

2012. jan. 20. 00:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A bal herédnél nem érzel vastagabb érereket? Varicocele esetén is lóghat sokkal lejjebb a bal here és érzékeny is lehet. Azért mutasd meg urológián. Közvetlenül felkereshető, beutaló nélkül!

2012. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!