Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok linkelni olyan...

Tudnátok linkelni olyan testtömegnövelőt amit szedhetek én is? 13éves vagyok!

Figyelt kérdés

Osztálytársam 14éves és testtömegnövelőt szed

mondta hogy szedjek én is.

nem kérek a hülye hozzászólásokból

Kérnék egy olcsó linket!

Előre is köszi!



2012. júl. 5. 07:50
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*tömegnövelő
2012. júl. 5. 07:56
 2/26 anonim ***** válasza:
Először az étrended tedd rendbe, utána gondolkodhatsz fehérje + gyors ch keverékén, ha nem tudsz megfelelő mennyiségű tápanyagot szilárd ételből bevinni.
2012. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%

Szia!


Mint szülő, azt mondom ne tedd! Ne szedj, semmit, miért másokhoz akarsz hasonlítani? Tudod, mi van azokban a szerekben? Ha jót akarsz magadnak, mozogj, sportolj sokat, de ne szedjél be olyan szereket, amik miatt majd később nagyon beteg leszel!!!


Amúgy a szüleidnek mit mondasz, mire kell a pénz? Mert diákmunkát csak 14 éven felüliek végezhetnek!


Üdv két gyermekes Anyuka!

2012. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Miért szed tömegnövelőt?Kondizik mellette,vagy csak azért szedi mert azt gondolja hogy attól meg fog hízni?

Kérdésre:

[link]

[link]

Szedheted, de előtte helyes étrendet is össze kell állítanod, különben nem nagyon lesz értelme.

Azt javaslom olvasgass body.builderen.

Amúgy 14 évesen nem túl valószínű, hogy olyan nagy fizikai munkát végzel, hogy ilyenre legyen szükséged.

2012. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Kedves anyuka a tömegnövelőkben fehérje és szénhidrát van , mint például a csirke és rizs kombinációban (remélem olyat sem ad a gyerekeinek, hisz meggyőződése, hogy ezek nagyon károsak. Az edzés utáni étkezés megoldására fontosak, hisz gyorsabb a felszívódásuk, illetve a tejsavó fehérjének a legmagasabb a biológiai értéke a tápanyagok közül és emellett az immunrendszer erősítésében is nagy szerepet játszik. Ha érdekli ezt a tejből nyerik különböző technológiával való szűrésével nyerik mellyel eltávolítják a tej igen egészségtelen összetevőit, a tejcukrot, tejzsírt, inzulinszerű növekedési hormonokat stb.
2012. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Kedves Neutronlovag!


Egy fejlődésben lévő szervezetnek igenis nincs szüksége felesleges testtömegnövelő szerekre!

Ezért is írtam, hogy a rendszeres sportot!

Ön szerint a szülei meg engedik ennek a gyereknek, hogy bármit is azért szedjen, mert valakikre hasonlítani, akar, hogy ki ne közösítsék?

Mert, ha a szüleik engednék neki, akkor nem itt kérdezősködne, hanem bemennének egy sport centrumba, fitnesz termembe és ott néznék meg a kínálatot!

Egy gyereknek szerintem nem kell ilyen!

Amúgy még tényleg nagyon fontos a helyes táplálkozás a mozgás mellett, de a korának megfelelő!

Az én gyerekeim még kicsik, 2 és 4 évesek, úgy, hogy nem kell megszólni, azért, hogy mit adok nekik enni! Amúgy a kedvenc ételük és mi is legtöbbször a csirkét eszünk rizzsel. Sok gyümölcs és zöldséggel.


Üdv megint a két gyermekes Anyuka.

2012. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Mindennemű fehérje koncentrátum, legyen az bármiből kivonva túlterheli a veséket, amire 14 évesen (később sem igen) egyáltalán nincsen szükség. Aki nem hiszi el, be lehet fáradni bármelyik műveseállomásra és ott felvilágosítják!


Kedves 14 éves! A veséidre egy darabig még szükséged lesz! Igyál inkább tejet, egyél színhúst és sportoljál! Jelenleg nincsen olyan mesterséges testtömegnövelő, amit 13 évesen fogyaszthatsz. Ha túl vagy a kamszkoron, normálisan táplálkozol és edzel, akkor nagyon is jól fogsz kinézni! Még ha most nem is tűnik úgy! A lányok a sportos és erős pasikat szeretik, nem a felfújtakat!

Üdv: egy sportoló

2012. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Sztem ne szedd... Attól csak kinézetre leszel izmos de ha igazából izmos akarsz lenni akkor sportolj és sokat erősíts!
2012. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Sportoló"


Annyi baromságot sikerült leírnod, hogy hihetetlen. A tejet nem képes feldolgozni a szervezet ilyen idősen, a benne lévő rengeteg tejcukor meg jót odapakol az inzulinrezisztenciának.


felfújt izom LOL ebből látszik, hogy sem a sporthoz sem a biológiához nincs semmi közöd.

2012. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kedves anyuk!


13 évesen valószínűleg a szüleitől kap pénzt, amit illene tudniuk mire költ. A tápkiegbolt meg nem a legmegfelelőbb hely az érdeklődésre, mert az első lépés az étrend megalkotása amiből kiderül, hogy szükséges e makrótápanyag kiegészítés (amit ilyen korban kétlek) amennyiben igen az alapján kell kiválasztani a szükségeset ls kiszámolni a legkedvezőbbet, a boltban nyilván a legdrágábbat fogják rásózni a gyerekre vagy a hozzá nem értő szülőkre ami nem biztos, hogy neki kell.


Nem megszóltam csak felhívtam a figyelmet, hogy a táplálékkiegészítők nem tartalmaznak olyan összetevőket amit nap, mint nap ne fogyasztanánk.

2012. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!