Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a bizonyos "túró", mit...

Az a bizonyos "túró", mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Az a bizonyos túró a péniszen, hogy és mitől keletkezik?? Körülbelül egy hónapja állandóan van, pedig minden este, sőt napok óta már minden reggel is megmosom szappannal!! De még így is, és nagyon zavaró... Minden vizelet ürítés után vízzel szoktam lemosni még... Mit lehet ellene tenni? Kérlek hülye válaszokat ne írjatok....


2011. júl. 5. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hát ez érdekes. Tudtommal több napos nem megmosás után túrós valakinek a brokija. Ez szerintem inkább valami betegség lesz. Először talán kenj rá egy kis canestent, 3-4 napig napi 2-3x, ha nem múlik el orvos...
2011. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
orvos
2011. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Mi az a canesten? Csodaszer?

Tudtommal gombára adják. A gomba viszont csak nőknek okoz problémát, a pasi csak fertőz (ezért kell kezelni).

Lehet kenegetni canestennel, de mivel nem gomba, eredménye nem lesz. Viszont ha majd tényleg lesz gombád, akkor már nem hat.

Jó lenne, ha hozzá nem értők nem javasolnának orrba-szájba gyógyszert.

2011. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A szappan nem a legjobb választás, mert tönkre teszi a bőröd megújuló képességét. vannak ma már intim mosakodó szerek férfiaknak is. Én nem tudom pontosan mit jelent, de állítólag a teafa olaj jó intim problémákra is, de használhatsz kamillás tisztítást is.

Menj el dokihoz. A doki a barátod.

2011. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sokszor kimegyek éjszaka vizelni, és ha felkeltem és megint kell vizelek egyet, meg törlöm a péniszem végét és már "túrós"...
2011. júl. 5. 14:11
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez aztán elég hozzáértő válasz volt. Még hogy a férfi csak fertőz. Képzeld el hogy a pénisz is tud gombás lenni. Jó lenne ha te fognád be a szádat és nem ugatnád le a másikat azért, mert segíteni akar
2011. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez hasznos lehet neked:

[link]

2011. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De ha nem hiszed: [link]
2011. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem túró lesz barátom, orvos
2011. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A "poén" az, hogy úgy szoktam mindig, ahogy a 9 aranyszabály írja :(
2011. júl. 5. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!