Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki próbálta már a péniszma...

Valaki próbálta már a péniszmasszázst?

Figyelt kérdés
láttam meg hallottam sok erről szóló dolgot, h emberek tárgyakat, súlyokat aggatnak a dákójukra h nagyobb legyen, vagy van erre valami masszázs h növeszti.. most ez kamu vagy igaz hogy ez használ?

2012. júl. 7. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
kegyetlen jó érzés inkább, sima maszörtől nem lesz nagyobb. Én voltam egy ismerös csaj masszörnél, és kicsit több lett belőle, mint test masszázs, mert mikor a seggemnél járt, kanos lettem :D
2012. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt olvastam, hogy valaki csinálta, de az első alkalom után egy rohadt nagy vérhólyag lett a makkján. :D
2012. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. gratula :D jól csináltad :D 2. utána olvastam ennek a dolognak, több dolgot írtak és a cikkben vagy 10 szer kihangsúlyozták hogy ne erősen csinálják és ne vigyék túlzásba mert megsérthetik a péniszt vele :D szóval az illető balkuki volt :D
2012. júl. 7. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, tényleg béna lehetett. a péniszmasszázs meg nem csak annyiból áll, hogy makk oszt annyi. :)
2012. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen, ahogyan olvastam forró törölközővel bemelgíteni kell, nyújtani meg hasonlók
2012. júl. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!