Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Láttam egy pénisznövelő...

Láttam egy pénisznövelő hirdetést. Xtra size néven fut a készítmény. Valamelyikőtök próbálta már ezt a szert? Használ? Tartós?

Figyelt kérdés
Nem mintha gondom lenne a méretemmel viszont 7.5cmt ígér.Ki ne szeretne hasonló extrákat? :)
2011. júl. 31. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Basszus! Csak módjával! Engem rábeszéltek, igaz, csak 15 cm-es volt, de ne tedd! Most nekem közel negyven centi, de nem lehet használni! puha mint a nudli, nem fér bele a nunába, elélvezek nehezen, de mire kiér az ondó, már csak a vége nedves! A többi lassan a gatyába, vagy az ágyneműre folyik! Százszor megbántam, már a rövidítésen gondolkodom, műtetni szeretném.
2011. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Első, ugye ez csak kamu...
2011. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megnéztem a hirdetést, nagyon durva de szerintem csak kamu,,:) nem hiszem hogy nőne 5meg 10 centiket XTRA SIZE kur.va nagy....:) de szerintem ki kéne próbálni nem ?
2011. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első válasz nagyon jóóóóó! :=)
2011. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden ilyen hirdetés kamu.
2011. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én voltam az első és marhaság! Mindenki elégedjen meg az adottságával akkor ha elfogadja magát boldog is tud lenni!
2011. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pearl P. válasza:
Én 3 hónapig használtam ezt a készítményt és 1mm-t sem nőt a péniszem. Szóval jól gondolja meg mindenki, hogy vásárol-e belőle avagy sem. Legjobbakat! Péter
2014. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Heló mindenki!Mi is kíváncsiak voltunk! Két haverom és én megvásároltunk egy-egy adagot azaz hatvan szem/doboz 16400 Ft-ba került,egy doboz+kiszállítás.Az életkorunk eltérö 32,46,25év.Az életünk átlagos lehet,család gyerekek munka sex. A várva várt eredmény senkinél sem maradt el hiszen semmire sem számítottunk!Azt leszámítva hogy fogytunk! 1,5kg 2kg 3kg.Idézek a csomagolásról"A változatos és helyes diéta ajánlott."Leírnám a feltüntetett össze tevöket de hogy mi micsoda nézzetek utána ti is.Mi is kiböngésztük:Tribulus Terrestris powder,Pana Ginseng extract,L-Arginine HCL,Maca root,Saw Palmetto,Sarsaparilla,Pumpkin seed,Stinging Nettle,Licorice root,Rice Flour,Magnesium Stearate,Silicon Dioxide.A "szerven" egyikünk sem vett észre méretbeli változásokat(méröeszközök segítségével)illetve az együtt lét a párunkal sem volt más!!Szóval mind hármunk véleménye egyhangúan kimondja hogy senki ne vegye és egye!!Hacsak nem akar 16400 Ft-ért fogyni kb 1,5-3 kg/2 hónap!! A döntés a tietek MI soha többet!!
2015. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!