Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, ha az egész...

Az normális, ha az egész péniszem egy fityma? (az egész péniszemen feltudom húzni a bőrt végig a tövig)

Figyelt kérdés
16 cm hosszú

2012. júl. 8. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt így elég nehéz elképzelni, de a bőr a péniszen sehol nincs letapadva, tehát igen, végig le lehet húzni.
2012. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a fogalmazásoddal, csak nem láttam még ilyet. Azt sem tudom, mennyire normális. Mindig ilyen volt? Vagy valamitől ilyen lett?
2012. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel most dicsekedsz, vagy azért írtad, hogy sajnáljunk?
2012. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

nem normális.


a 16 cm-el most dicsekedsz? nem olyan nagy az nyugi.

2012. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam oda a 16 cm, hogy dicsekedjek. Már megtaláltam a problémát.
2012. júl. 8. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a probléma? Elvégre azért van ez az oldal hogy kérdezzünk/válaszoljuk és egy csomó kérdésre megkereshető meglegyen a válasz az oldalon.
2012. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
16 az átlag... ,ha nyugalmi álapotba 16 akkor már lehet kezdeni dicsekedni :)
2012. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg rosszul fogalmaztam meg a kérdést, elnézést. Nagy a fitymám és rövid a kantárom. A fitymát nagyon vissza tudom húzni, viszont a kantár nem engedi teljesen.
2012. júl. 8. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Hali!


Azzal kezdeném, hogy nem vagyok orvos, de egészségügyis igen. Vizsgáltam már fitymatúltengést felnőttnél is, gyereknél is. Volt, hogy 3x kellett megfogni a fitymát, s húzni rajta, hogy a makk lát6óvá váljon, petyhüdt állapotban. Volt hogy mereven is csak másodszorra sikerült hátrahúzni a bőrt, annyira fedte a makkot. Amit írsz probléma (a rövid kantár) ált. fitymatúltengésnél elő is fordul6, és mostanában ez is elég nagy slágerkérdés lett itt a "Férfiak egészségében". Nemcsak te panaszkodsz a fitymatúltengésre, akkor is, ha nincs szűkület. Sokaknál tényleg probléma ez.


A problémádra márpedig műtétmentes megoldás sajna nemigen van. max annyi, ha hátrahúzva tartod a fitymád, kirögzítve a makk alatt.

Műtétileg megoldani a problémádat csak úgy tudod, hogy a rövid fékedet át le7 vágatod, ill. ha zavar a túl hosszú fityma akkor vágatsz belőle, de csak 0,5--1 max. 1,5 centit, (le7őleg lézeres) fitymaplasztikával. (Ezt viszont a TB már nem fogja állni, mivel szépészeti/esztétikai beavatkozásról van szó, nem szükségszerűről.)

És akkor még arról nem is bexéltünk, hogy mennyi a fitymaéhes keselyű (TKM*-párti orvos) is a magyar egészségügyben...

(*TKM = Teljes KörülMetélés)


Üdv: EE

2012. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!