Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvoshoz kéne mennem, vagy...

Orvoshoz kéne mennem, vagy lehetséges, hogy ez némelyeknél "normális"?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a problémám, hogy az utóbbi 4-5 hónapban nem figyeltem, de az egyik herém kicsit nagyobb lett mint a másik, vagy csak nem vettem észre ezt eddig. Úgy egy jó erős cm különbség van mind széltére és hosszára is a 2 közt.
2012. júl. 12. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ketfele golyo letezik, mar a bloff-ben is megmondtak: http://www.youtube.com/watch?v=9h69UjJHzKM


Szerintem tok normalis, gyakran elofordul, hogy az egyik kez/lab/szem/ful nagyobb a masiknal.

2012. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt idáig is tudtam, de még nem hallottam arról, hogy ez a herénél is előfordulhat, de kicsit mégjobban utána nézek. Minden esetre köszi a választ xd
2012. júl. 12. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is nagyobb az egyik. Egyébként érdemes elmenni orvoshoz, mert kis %-ban lehet súlyosabb dolog jele is. Pl. herevisszér, vagy hererák. De általában minden embernek nagyobb az egyik heréje.
2012. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen a segítséget, megnyugvást biztosítottál :)
2012. júl. 12. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Páromnak is nagyobb az egyik mint a másik..ez a normális!

Érdekesség: amelyik a nagyobb, olyan kezes vagy:D mmint ha a jobb here a nagyobb jobb kezes,ha a bal akkor bal:D ezt egy szülésznő mondta nekem anno..:)

2012. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy
2012. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, 17 lassan 18 vagyok, és jobb kezes, pont mint amelyik nagyobb, mint ahogy az imént írták, viszont elég észrevehető a különbség :S Elég nagy, hogy így fogalmazzak..:/
2012. júl. 13. 14:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Ui.: KB másfél szerese mint a bal, talán kicsit nagyobb..
2012. júl. 13. 14:31
 9/9 anonim válasza:
minden embernek a bal hereje nagyobb mit a jobb!! nekem is ugyvan!!
2012. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!