Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 26 eves srac vagyok es egyalta...

26 eves srac vagyok es egyaltalan nem erzem magam ferfinak, ferfiasnak. Lehetseges, hogy hormonalis problemaim vannak?

Figyelt kérdés

Ami leginkabb aggaszt az az, hogy a nemi szervem nagyon kicsi: lankadt allapotaban a peniszem akkora, mint egy kisgyereke, kicsi es vekony, es szerintem a hereim is kicsik (habar nem tudom, hogy mekkora szamit "normalis" meretnek), mert mindenki masnak rendesen dudorodik az alsonadragja, nekem viszont csak egy kicsi hupli van a labaim kozott, gyakorlatilag ruhaban olyan, mintha nem lenne semmi a labaim kozott.


Az arcvonasaim sem ferfiasak, nagyon finomak, mar-mar noiesek.

Viselkedesre is sokszor szinte noies vagyok: erzekeny, sot idonkent talan mar tulerzekeny is vagyok, nem erdekelnek a hagyomanyosan maszkulinnak tartott dolgok, gatlasos es szegyellos vagyok, sokszor egyebkent a viselkedesem miatt melegnek gondolnak az emberek, holott nem vagyok az.


Az a kerdesem, hogy lehetseges-e, hogy a hormonhaztartasommal nincs valami rendben (alacsony tesztoszteronszint, vagy eppen tul magas osztrogen). Vagy esetleg inkabb psziches jellegu a dolog (a peniszmeretem es a ferfiatlan megjelenesem miatt nem tudok magamra ferfikent tekinteni)?


2012. júl. 24. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
leginkább azt tudom tanácsolni, hogy menj orvoshoz(andrológushoz)
2012. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább pszichés eredetű.

Szerintem nincs hormonzavarod.

2012. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vszleg hormonális, lehet, hogy túl alacsony a tesztoszteron-szinted, menj el és méresd meg, tudnak felírni hormonpótlást
2012. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pszichés dolog ez, kétlem hogy bármi más baj lenne veled.
2012. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lankadt állapotban nekem is kicsi, ez normális.
2012. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kb mihez tudnád hasonlítani a heréid nagyságát? a tankönyvek szilvához hasonlítják. attól még kisebb?
2012. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a felnőttek heréi kb 15-25 köbcentisek átlagosan, van akié persze nagyobb

ha egyszerűbben akarod megtudni, akkor azt mondanám, hogy ha 3 centi hosszú, akkor az már megüti a szintet


valszeg vérpéniszed van, egy dolog, hogy hogy néz ki lankadtan, de mekkora amikor áll? felülről mérd a péniszed tövétől, nem a herezacskó felöl


ha 26 évesen jöttél rá, hogy vmi hormonális problémád van, és nem fejlődtek ki az ivarszerveid normálisan akkor már régen rossz, bár lehet, hogy tudnak rajtad segíteni, mint ahogy mondták andrológushoz kellene elmenned

2012. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


A peniszem merev allapotban kb. 15 cm hosszu es kb. 3,5 cm az atmeroje.


A hereimrol azert gondoltam, hogy kicsik, mert tenyleg szinte olyan, mintha semmi sem dudorodna a labaim kozott es meg soha senkinel nem lattam olyat (amikor oltozokben korbeneztem kivancsisagbol, vagy csak farmernadragban latom masoknak mennyire dudorodik ott), hogy ennyire kicsi dudor legyen a labai kozott... ebbol kovetkeztettem arra, hogy velem valami nincs rendben, csak mivel nagyon szegyellem a dolgot, sosem mertem senkitol rakerdezni erre.

2012. júl. 25. 11:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a merev állapot számít, az meg normális nálad.


Amúgy sportolj.:)

2012. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!