Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 34 éves vagyok de a merevedése...

34 éves vagyok de a merevedésem nem olyan mint szeretném. Szex közben se elég kemény. Van valakinek ötlete a megoldásra?

Figyelt kérdés
A makkom fityma alól kilógó része mintha érzéketlenebb lenne. De a magömlés meg elég korán megtörténik. Komoly válaszokat szeretnék, olyan embert aki ért a dologhoz és beszélgetnénk erről részletesebben.

2012. júl. 25. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomást, cukrot ellenőriztetni, ha még nem voltál ilyenen. Esetleg valamilyen lelki probléma is állhat a háttérben.
2012. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vérnyomás és cukor rendben. Jártam már urológusnál igaz más miatt. Szervileg ok. Szex közben viszont csökken a merevedés, gond a fenntartása. Nem is nagyon érzek semmit de elég hamar elélvezek mégis.Még azt élvezem legjobban ha maganak csinálom.
2012. júl. 25. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, szűkebb csaj kéne, ha már unod a harangozást..
2012. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érzéketlenebb egy része, az nem lehet, hogy az ok egy csigolya elmozdulás? Egy csontkovács sokat tudna ezen javítani. Tesztoszteron szint ok? Stressz?
2012. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!