Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fityma szűkülettel műtenek...

Ha fityma szűkülettel műtenek és altatnak, ébredésnél lehet merevedésem?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva végrehajtják azt a bemetszéses módszert és altatást kértem a dokitól, mivel az érzéstelenítő beadása eléggé fájdalmas. Viszont aztán eszembe jutott hogy ébredésnél ugyebár szokott merevedése lenni a férfi embernek. És varratokkal a péniszben az ugyebár nem kellemes. Szóval altatásnál a pénisz is "alszik"? Vagy várható merevedés ébredéskor?
2012. jan. 21. 05:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Altatás után nem tudom milyen reakciókat vált ki a szervezeted. Műtét utáni ébredésnél nem hiszem, hogy lesz merevedésed. Viszont műtét utáni első nap reggel már lehet merevedésed ami nem lesz egy kellemes dolog, mivel húzni fognak a varratok. Ilyen erős szúró érzés. Hozzáteszem elviselhető.


De nem értem miért kértél altatást egy ilyen műtéthez, nekem fitymaplasztikám volt és helyi érzéstelenítést kaptam, csak az első tűszúrást éreztem a makkomban a többit, hogy mit csináltak vele meg nem tudom mondani mert be voltam ájulva a lidocaintól.


Ha további kérdésed van írj, szívesen segítek amiben tudok.


20/F

2012. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt, hogy csak bemetszést végeznek! Az hamarabb is gyógyul, mint a durvább módszerek. A merevedés se fáj annyira...
2012. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!