Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev állapotban nem jön...

Merev állapotban nem jön hátra teljesen a bőr, ez nagy baj?

Figyelt kérdés
szóval az van,hogy alap állapotban simán hátramegy,olyan félig merev állapotban is gond nélkül,de amikor teljesen merev akkor csak úgy a makk közepéig kb,ez nagy probléma?
2012. júl. 30. 18:56
 1/6 EagleHUN ***** válasza:
Nem nagy baj csak le van ragadva, nekem tizen évesen amikor más miatt voltam kórházban nem emiatt, az orvos viszont észrevette, beszórták valami púderrel és lerántotta, eléggé fájt. De neked is meg kell csináltatnod, mert a "használhatóságát" rontja.
2012. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első: nincs leragadva mivel alap állapotban teljesen hátra tudja húzni


inkább fitymaszűkület lehet az oka, rutinműtét

2012. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy baj, max akkor, ha szexre kerül a sor, mert akkor fájni fog. Vagy hány éves vagy? Élsz már szexuális életet, vagy még csak önkielégítesz?
2012. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok és még nem élek szexuális életet
2012. aug. 1. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Esténként merev állapotban a péniszed mindig fürdéskor húzkod hátra és fokozatosan hátrább tudod majd húzni,ha nem jönne be még egy hónap alatt sem,nem látnál változást akkor jobb ha urologushoz mész vele.
2012. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezen komolyan mondom, behalok. Tomika még mindig azt hiszi, hogy a rövid fitymaféken segít a nyújtógyakorlat... issstenem!!! X(
2012. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!