Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves srác vagyok, kb. két...

16 éves srác vagyok, kb. két éve vettem észre, hogy a péniszemen szőrők nőttek. Eddig nem mertem szólni a szüleimnek és orvoshoz sem merek elmenni, ezért tőletek kérek segítséget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha 1-2 szál, akkor nincs vele gond. Húzd ki szemöldökcsipesszel, és kész. Ha az egészet beborította a szőr, és ki sem látszik akkor nagyobb a gond:) Akkor csak orvos segíthet. De a szülőktől meg nem kell félni, azért (is) vannak, hogy téged segítsenek. Azért mert ez történt veled, még nem harapják le a fejed. Inkább örülni fognak, hogy a bajoddal hozzájuk fordulsz, és megbízol bennük.
2009. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a tövéből 2 cm már nem nagyon látzik ki, csak ha félrehúzom a szőröket. Ez esetben kell az orvos?
2009. júl. 17. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
használd az ollot:D
2009. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem kell orvos. semmi bajod nincs.csak borotváld le ha zavar.
2009. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már akor kéne orvoshoz menned ha nem lenne szőrős.Természetes nekem már 12 évesen szörös volt.Borotváld a csajoknak nemjönbe a fürt.
2009. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem tiszta dzsumbuj és 12 vagyok :D
2009. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azt gondoltad, h csupasz marad? :) aranyos... használj ollót, vagy borotvát, de azzal számolj, h akkor meg fog erősödni a szőr, ugyanúgy, mint az arcodon. Üdv a Férfiak között! :)
2009. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is van vagy 6 szörszál a közepefele.. az gond?/:)
2009. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Figyeljetek Tudatlanok! Ha pár szál van ott az nem baj, ha idegesít akkor ollóval vágd le, az én szokásom is ez havi 2centi, és máris jobban érzem magam, és nem zavar !
2009. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát elég későn érő típus vagy,általában 12,5 évesen már szőrősődnek a fiúk is,ha csak nem kis növésűek,mert ők általában később szoktak.Ez tök normális dolog,néha még a heréken is szokott nőni.Ne tegyél semmit,főleg ne borotváld le az egészet,ha túl dús akkor ollóval gyérebbre tudod vágni,ha a heréden is nőne akkor,langyos víz használata mellett és szappan segítségével óvatosan le lehet borotválni.De ez sem szükséges.Ez tök normális dolog,szóval ha túl dús és zavar akkor olló,de ha úgyse látja senki akkor főlősleges.Ha barátnőd lesz és együtt akarsz lenni vele akkor ráérsz fazonirozni.
2010. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!