Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet otthon gyógyítani...

Hogyan lehet otthon gyógyítani a fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
Nagyon enyhe dologról van szó, csupán merev állapotban okoz némi problémát. Lejön a bőr, de nehezen, vissza meg még nehezebben, és ha lehúzom, a makk alatt szorít. Különösebb bajom nincs vele, maszturbálni tökéletesen tudok, de lányok előtt feszélyez, többször is amiatt hagytam ott egy barátnőmet épp, mielőtt összejöttünk volna, mert szégyelltem. Emiatt nem is szeretnék orvoshoz menni, kisvárosban élek, és az garantáltan elterjedne a környéken. Tehát mindenképp valami otthoni módszer kéne.

2012. júl. 31. 07:42
 1/8 Antimod ***** válasza:
100%

Nincs otthoni módszer, és nagyon veszélyes, mert egyrészt elfertőződhet, másrészt nehéz elállítani ott a vérzést.

Mindenképpen orvoshoz menj vele!

Ha kisvárosban élsz, akkor megér egy vonatutat egy másik városba, ahol senki nem ismer. Valószínű nálad bőven elég egy bemetszés, ami kisebb műtét, mint pl. a körülmetélés, de utóbbival is simán ki lehet bírni egy vonatutat hazafelé, és még a családod sem vesz észre semmit belőle.

2012. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jubilee ***** válasza:
2012. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Otthon ezt nem lehet kezelni! Mindenképp orvoshoz kell fordulnod! És ez egyáltalán nem cikis dolog. Miért hiszed azt hogy mások megtudják? Oké hogy kisváros, na de miért derülne ki? A váróteremben várakozás közben rád néznek és rögtön megállapítják hogy fitymaszűkülettel ülsz ott? Lásd be hogy ez butaság. Senki nem fogja megtudni! Csak az orvos, és neki ez a munkája és különben is leszarja hogy te ki vagy... van egy csomó páciense, nem az lesz az első dolga hogy munka után szétkürtöli a városba, hogy XY-nak fitymaszűkülete van! :) Menj el orvoshoz, és kész. Túl leszel rajta és nem kell többet lemondani semmi jóról! ;-)
2012. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el nyugodtan orvoshoz: nem kell beutaló az Urologiára, azaz közvetlenül mehetsz egyből a szakrendelésre. Hidd el, rengeteg ilyen eset vagy, nem Te leszel ott az első ezzel a problémával. Otthon nem lehet gyógyítani, ha olyan fokú a szűkölet, hogy meg kell műteni, akkor ne idegenkedj ettől: érdemes mihamarabb megcsináltatni! Bátorság!
2012. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem mégis elmegyek valahogy egy orvoshoz.
2012. júl. 31. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alábbi SMS-t kaptam: "A magyar természetgyógyászok szövetsége gratulál Önnek, mert Ön az egyetlen aki szájrátétellel gyógyítani tudja a fitymaszükületet!"
2012. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A leírtak alapján neked nem fitymaszűkületed van, hanem rövidféked, ami pláne nem olyan vészes, mint a fitymaszűkület. Nyugodtan menj vele orvoshoz!
2012. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok, rosszul értelmeztem a kérdésed, nem rövidfék, de attól még nyugodtan menj orvoshoz. A másik pedig, hogy az orvosokat és aszisztenseket titoktartás kötelezi, ha pedig leülsz az urológia elé a váróteremben, senki nem fogja megtudni, hogy mi a bajod. Így nyugodtan elmehetsz a saját városodban lévő rendelőbe is, ez miatt ne aggódj.
2012. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!