Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszérrel lehet gyerekünk?

Herevisszérrel lehet gyerekünk?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


A kérdésem a következő lenne: Férjemnél(38 éves) tegnap I. fokú bal oldali herevisszeret állapítottak meg. Műtetni nem akarja. Az orvos a FER14-et mondta, hogy szedje. Lehet műtét nélkül gyerekünk? Valaki volt már ebben a helyzetben? Én 35 éves vagyok, már van egy 5 éves kisfiam, férjemnek nincs még gyereke.



2012. aug. 3. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A herevisszér-tágulat önmagában nem zárja ki a gyermeknemzést, csak rontja a here vérellátottságát, amitől később kialakulHAT a terméketlenség. Érthető, hogy fél a műtéttől, pedig egy fél órás ambuláns beavatkozás. Ha nem okoz a férjednek panaszt, akkor nem szokták műteni.
2012. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Panasza nincsen, teljesen véletlenül derült ki a dolog. Köszönöm a válaszod:-)
2012. aug. 3. 09:32
 3/3 Dudás János Attila válasza:
sajnos, ha egyik herében találnak visszér tágulatot nagy a valószínűsége hogy jobb oldali herében is van. Az első fokú visszér nagyon kicsi, én ez miatt nem is aggódnék, a negyedik fokú az már valami.
2013. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!