Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtétről mi a...

Fitymafék műtétről mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Jövőhéten megyünk megnézetni, mert valószínűleg túl rövid a fitymafékem. Akinek már volt ilyen műtétje, az leírná, hogy pontosan hogy is zajlik ez?

Mármint, hogy :

Meddig kell bent maradni a kórházban(ha bent kell), Műtét előtt infúziót adnak-e? Az érzéstelenítést hova adják, és fáj-e? A műtét után meddig fáj a heg?


Légyszives, csak értelmes válaszokat. Köszönöm


2012. aug. 3. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az semmi nagy dolog,ne parázz!

Érzéstelenítés mellett elvágják a féket lézerrel ,semmit nem érzel majd,utána mehetsz is haza!Semmi más nem lesz amit kérdeztél!

Csak lézzerest kérj,mert ha vágják varrják az nehezebben gyógyul,de az sem fáj!

2012. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az érzéstelenítőt gondolom oda adják be, ahol vágni fogják lézerrel. Az fáj????:SS
2012. aug. 3. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,hogy lidokainnal fújják be,az elzsibbasztja...vagy épphogy kis tűvel 1-2 mm-tere a bőr alá,semmit nem érzel majd,mint egy szúnyog csípés!

Maga a lézer kb 1-2 perc!

Nekem szex közben szakadt el,azt sem éreztem,csak a pisilésnél láttam,és éreztem!

2012. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nekem magánban csinálták lézerrel, mindenképp kérdezz utána, hogy mivel csinálják, a késesbe nem érdemes a mai technika mellett belemenni csakis lézeres. Én pár napja vagyok túl rajta, az injekció nem olyan kellemes, de ki lehet bírni, nem is fáj maga az injekció inkább utána olyan feszítő érzés, nomeg ugye maga a szituáció is kellemetlen, itt sokat segíthet ha az orvos hozzáállása normális. A műtétből én szó szerint semmit nem éreztem kb 2 perc alatt kész is volt. Kitartást, nem lesz semmi gáz, ez egy kis rutinműtét :)
2012. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!