Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudok csinálni az aranyérr...

Mit tudok csinálni az aranyérrel, ha külföldön vagyok és nem tudok elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Még egy hónapig leszek itt,aztán megyek Magyarországra.

Addig tudok vele valamit csinálni?

Nem annyira durva,de elég kellemetlen



2012. aug. 3. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolom gyógyszertárban ott is lehet kapni rá valami krémet recept nélkül.
2012. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyogyszartarban megkerdeznem, van-e ra valami recept nelkül. (Ausztriaban pl. kup van, de azt nem tudom, h recept nelküli-e.) Ha külsö es a vegbelnyilashoz közel van, ügyesen egy mozdulattal vissza is nyomhato.

Rostban gazdag etkezes, pl napi 1 kiskanal lenmag sok folyadekfogyasztas mellett. Es persze kerülni ami ezzel ellentetes, sok edesseg...stb.

2012. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sok folyadékot iszom és nem nagyon eszem édességet,viszont nem külső!holnap lehet elmegyek a gyógyszertárba(ha lesz időm) és veszek valamit.csak az a baj,hogy németül nem beszélek túl jól és ha elkezd kérdezősködni a gyógyszerész,akkor nem biztos hogy tudok válaszolni..
2012. aug. 3. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Megkerdeztem, Hädensa kup a neve Ausztriaban, es receptmentes. Hütöben kell tarolni.

Hämorroida az aranyer.

2.

2012. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget!

remélem Németországban is van ilyen

2012. aug. 3. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Hädensa van nemcsak kupban hanem kremben is.
2012. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
reparon kenőcs jó rá.Meg ha hosszabb távra mész külföldre akkor alapvető gyógyszereket is vigyél ki majd magaddal.
2012. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké köszi a tanácsokat!
2012. aug. 6. 09:33
 9/9 anonim válasza:

lioton gél mindenhol van, és mindenhol lioton ... néven fut


az nekem bevált

2012. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!