Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakori vizelés, vizelési...

Gyakori vizelés, vizelési inger, ami az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve tart már, van hogy 1 óránként , vagy hogy 5 percenként. Voltam ultrahangon, vérvételen, vizeletvizsgálaton, de semmi. Lelki eredetű is lehet azt mondták, de gyakorlatilag semmi bajom nicnsen... jól érzem magam. Mit tegyek? Tönkreteszi a napjaimat. Szerintetek ha tényleg lelki, akkor pszichológus segíthet?


19/F


2012. aug. 5. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A vércukrodat is megnézték? Kizárt dolog, hogy lelki eredetű lenne csak a probléma. Annál azért aggasztóbb.
2012. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a férfi intimtornát, hasonló tüneteim voltak egy kemény felfázás után és semmit nem találtak, aztán véletlenszerűen egy bőrgyógyász javasolta, hogy próbáljam ki a hólyag záróizmainak erősítése végett, lényegében pár hét alatt elmúltak a tünetek, a gyakorlatokat is elhagytam, nem volt rá szükség. Lényegében annyi, hogy meg kell feszíteni ezeket az izmokat kb. mintha vissza akarnád tartani a vizelést, majd elernyeszted, csinálod néhány percig aztán később megint... és így tovább
2012. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

vércukromat nézték, de lehet tüzetesebben azt is megnézetem, és még egy utolsó ultrahangra is elmegyek, nézzék meg a hugyhólyagom, mert volt egy olyan ötlet, hogy az gyengült meg valahogy...

próbáltam ezeket a gyakorlatokat is, de akkor megpróbálom elővenni ismét... milyen gyakran, és mennyit csináljak? reggel este?

2012. aug. 5. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ráérő idődben, mivel nem látszik, hogy mit csinálsz lényegében lehet, suliban órán, melóhelyen, tv előtt ülve óránkánt néhány percig csinálod, de ne erőltesd túl vagy ilyesmi, valószínűleg érezned kell a hatását.
2012. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, és köszönöm... megpróbálom, hátha lesz hatása, bízok benne nagyon
2012. aug. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!