Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógushoz ondómintát kell...

Urulógushoz ondómintát kell vinnem. Tudom, hogy gyerekes a kérdés, de aki csinált ilyet már, nem érezte kicsit megalázónak?

Figyelt kérdés
Valahogy ez mégse olyan, mint a vizeletminta...
2012. aug. 9. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
kicsit
2012. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne más, mint egy vizeletminta?
2012. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És mégis hogyan lehetne vizsgálatot végezni másképp?
2012. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit ciki lehet.

Abban az esetben nem az ha egy csinos nővérke segítene a szájával a mintaadásban :D

2012. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen kicsit minden orvosi vizsgálat megalázó, de ha egyszer muszáj, a gyógyulás érdekében... vagy gyermekáldás érdekében.
2012. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, ennél ezerszer sz.rabb dolgok is vannak, ne légy már ilyen prűd. Soha nem verted még ki? Valószínű igen, és ez is csak egy alkalom a többi közül.

A nőgyógy. vizsg. sem piskóta, és az évente kötelező.

2012. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem megalázó, mert otthon a magjaidat a wc-be vagy a szemetesbe dobod, ha magadnak végzed el a részleteket, de ezt legalább a te érdekedben használják fel kutatási célokra...miért? a nőnek nem megalázó legalább évente egyszer kitárulkozni a nőgyógyásza előtt...inkább örülj, hogy benned nem túrkálnak....hidd el, majd ha egyszer megkatétereznek akkor majd azt fogod mondani, hogy inkább adsz 1000X ondó mintát csak többet ne kelljen katéter...hidd el erről sokat tudnék mesélni
2012. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy a nőkkel fogtok jönni... persze, biztos megalázó a nőgyógyász is, de azért a nők ezzel valahogy jobban együtt élnek. Nekik menzeszük van, amit megbeszélnek a barátnőikkel, támogatják egymást, együtt járnak WC-re, állandóan járnak nőgyógyászhoz... a férfiak köztudottan jobban utálják a "kitárulkozást", jobban bennük él a "büszkeség", vagy nem tudom, hogy mondjam.

Amúgy utolsónak üzenem, hogy az urulógus már turkált, úgyhogy az elég is volt...:D

2012. aug. 9. 22:52
 9/9 anonim válasza:
Én belevertem 4 szer is biztos ami biztos és a doki csak nézett hogy mennyi van xDD
2013. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!