Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csütörtökön megyek urulógushoz...

Csütörtökön megyek urulógushoz. Mire számíthatok? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve van elváltozás a bal herém felett ,nem a herémen hanem felette ilyen puhácska csomó! Fürdéskor megereszkedik a bal herém és olyan mintha tiszta göcsörtös lenne,viszont reggel mikor felkelek meg semmi elváltozás nincs rajta! Mind a 2 herém nyomásra teljesen egyforma. Mennyire kéne puhának lennie? Félek a hereráktól!
2011. febr. 22. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha a két here egyforma, akkor aligha rák. Lehet, hogy a mellékherédet tapintod amúgy.

Az urológus kikérdez majd, aztán letolod a nadrágodat, megtapintja a heréket, esetleg ultrahanggal is megvizsgálja.

2011. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Hali!


"Fürdéskor megereszkedik a bal herém és olyan mintha tiszta göcsörtös lenne,viszont reggel mikor felkelek meg semmi elváltozás nincs rajta!"


Göcsört = visszerek

Ez sztem nem hererák, inkább herevaricositás. ezért vastagodott meg az ondózsinórod, amit akkor érzel, ha állsz, vagy a heréid megereszkednek. Egyéb esetben úgy tűnik, mintha minden rendben volna, közben nem.


Ha a doki gyulladtnak minősíti, és hőérzetre is melegebb a kelleténél meg kell műttetned, mert rosszabb esetben terméketlenné vál6sz a gyulladás uis tönkrete7i a spermiumállományaidat! Vizsgáltam már ilyet, ugyanezek a tapasztalatok (szerencsére nem nálam). ;-)


A csomócska meg nagy vszséggel vagy visszérköteg le7, vagy a mellékhere frontalis (előreálló) csúcsa.



Ne aggódj, a hererák ennél alattomosabb, addig meg ne parázz, amíg nincs miért! ;-)


Hány éves vagy?


Üdv: EE

2011. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lassan 19 leszek és csak sikerült rászednem magam,hogy menjek el az urulógushoz! Remélem alaptalan a félelmem.
2011. febr. 22. 15:58
 4/22 anonim ***** válasza:

max viszerek

de szerintem a többségnek van ilyan "csomója"

2011. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Figyu!

Egészen addig alaptalan a félelmed, amíg a doki ki nem mondja, hogy van okod aggódni. Ha meg valóban varicokeléd... (herevisszered ill. herevisszér-gyulladásod) ...van, az sem a világvége, a műtét meg nem olyan vészes, ha műteni kell, de erről inkább utána beszéljünk, ha valóban ez a baj.


Ami a szitudat illeti, tudom, xarügy, elmenni a dokihoz zacsit fogdostatni, de a vizsgálat nem fog fájni, és nem lesz kellemetlen sem annyira, szal ki le7 bírni, ne félj! ;-)


Ha majd megvan a diagnózis, azért írd majd meg, okés?? ;-D

Üdv: EE

2011. febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap minden kiderül! Bár elég nagy félelmem van a hererákkal szemben! Bár akkor nem ilyen "göcsörtös" lenne az egész herém nem? Esetleg le is fényképezhetném hátha úgy jobban tudnátok rá mondani valamit!?(bár ez most így elég hülyén hangzik)
2011. febr. 23. 17:26
 7/22 anonim válasza:
Dehogy hangzik hülyén! Mondanám,hogy fényképezd le,de én nem vagyok hozzáértő ezért nem sok mindent tudnék rá mondani!
2011. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Így, segítség címén, így nem hangzik hülyén,. Csak abban az esetben hangzana hülyén, ha egyéb sztereotíp képzettársításokat magyaráznánk mögé (lásd: "biztos kôcsôgök akik ilyet csinálnak", ...meg hasonló valótlanságok), amikkel a felszínes emberek jönnek. De még ha le is fotóznád,

1.) ...a modok nagy vszséggel levennék a képet

2.) ..valós diagnózist akkor is csak tapintásos vizsgálattal le7ne mondani rá. Mert tőlem elküld7ed >>priviben, talán mondani is tudok rá vmit, ha annyira látványosan látszik, de az nem fedi 100%-ban a valóságot.

Perpill ezt tudom rá mondani. Ha akarod, küldd.


Viszont 1 évet várni ezért felelőtlenség. Tudom, hogy féltél orvoshoz elmenni, de ez nem mentség! A problémákat CSAK IDŐBEN FELISMERVE le7 megoldani! A félelem azonban megbénít, és most általánosságban beszélek: Van olyan eset, amikor ENNYI VÁRAKOZÁS (tökölés) UTÁN MÁR TÚL KÉSŐ! A komolyabb műtétek a korai felismeréssel elkerül7őek, és a gyógyulás is gyorsabb, és persze pénztárcakímélőbb!


Üdv: EE

2011. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mostmár holnapig csak kibírom valahogy...! Hereráknak lehetnek ilyen tünetei amúgy? Vagy az teljesen máshogy néz ki? Bocsánat.. a félelem beszél belőlem és tudom,hogy elég rendesen elhúztam a dolgot.
2011. febr. 23. 19:02
 10/22 A kérdező kommentje:

Amúgy ránézésre tényleg valami ilyesmi : [link]


Fürdés után még sokkal durvább! A here állaga amúgy milyen kell,hogy legyen? Mennyire puha? Mind a 2 herémnek ugyanolyan az állaga!

2011. febr. 23. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!