Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a bőr hámlik,...

A péniszemen a bőr hámlik, viszket és ki van száradva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlt hét elején kezdődött, piros foltok voltak a makkomon és a fitymám belső része piros volt és viszketett. Kenegettem canestennel, nem használt. Patikában kértem és kaptam egy másik fajta krémet, azzal a piros foltok és a többi tünet is eltűnt pár napig. Hétvégén ismét előjött, most piros foltok nincsenek, csak hámlás, viszketés és nagyon száraz a bőr (a makk és a fityma is), fáj amikor hátrahúzom. A patikában kapott krém nem használ.


Háziorvosnál tegnap voltam más miatt, mondtam neki ezt is, nem tudott segíteni. Bőrgyógyászhoz már múlt héten bejelentkeztem, de még több mint egy hónapra van az időpontom. Mit tegyek? Hol van BP belvárosában olyan bőrgyógyász, ahol fogadnak időpont nélkül? Érdeklődjek ismét patikában?


2012. aug. 15. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj urológushoz, oda könnyebb bejutni. Nálunk időpont sem kell. De tudok olyan bőrgyógyászt (magán), akihez pár nap-egy hét múlva mehetsz:


[link]

2012. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Vágd le mielőt meghalsz.
2012. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!