Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen (a fitymán és a...

A péniszemen (a fitymán és a makkomon) Hólyagok láthatók mely égő viszketéssel jár . Fehér váladékozás sebesedés stb. Mitől lehetséges ez? Hol szedhettem össze?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ez a probléma akkor keletkezett amikor munkahelyet váltottam.egy olyan gyárban dolgozok aholkb 2-3000 ember dolgozik váltott műszakban.Az itteni mosdóhasználatkor elkaphattam e ilyesmit? És mi lehet a fertőzésem?uszodában nem jártam, higiéniailag kellő képen tisztálkodok, csak a feleségemmel voltam már kb 3 éve szexuálisan.Segitsetek hogyan lehet ezt kezelni doki nélkül?

2012. aug. 7. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
talán gomba, de inkább dokihoz menjél. fürdőben vagy méginkább a wc-n könnyen össze lehet szedni ilyesmit.
2012. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Hali!


Az egy dolog, h. ki szeretnéd hagyni az orvost, ez azonban sajna nem olyan, h. ezt megte7néd.


Viselkedj felelősségteljesen! Ne próbáld kikerülni a bör- és nemibeteg-gondozót, mert nem fog sikerülni! Ellenben ne vesztegesd az idődet, menj el mielőbb, és ne várj vele, mert sokáig vársz, akkor a töketlenkedésed körülmetélést is eredményez7 (legrosszabb esetben...)!


Üdv: EE

2012. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Szia!!

Lehet, hogy hihetetlen, de urológus vagyok, de emellett nő. Ezek a jelek valamilyen fertőzésre vagy gombára utalnak egyértelműen!! De semmiképp nem lehet megmondani megtekintés nélkül! A patikában vehetsz kifejezetten erre kenőcsöt, de csak akkor ha a gyógyszerész is ott van, ne csak a kiszolgáló adjon valamit. És én egyértelműen ajánlanám, hogy keress fel egy orvost!! Ő fogja látni pontosan és előfordulhat, hogy más a gond. Ne húzd az időt!! A vizsgálat alatt senki nem fog megenni és nagyon gyorsan túl leszel rajta. Amikor kimész a rendelőből, 10 perc múlva már eszedben sem lesz!!

Sok sikert és csak bátran!!

És összeszedhetted mosdóban, fürdőben, bárhol!

2012. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!