Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én vagyok az egyedüli, aki...

Én vagyok az egyedüli, aki nem vágyik minden napi maszturbálásra?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ugyan nincs barátnőm. De én bőven megvagyok avval is, ha 2 naponta csinálom. Valami baj lehet velem, vagy másikkal is van ilyen?
2012. aug. 16. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 29éves nő vagyok és én sem vagyom a mindennapira. Nekem ez annyira nem fontos, vagy a libidóm kicsi-normális :)
2012. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, 21 éves és nem vágyok rá, még 1x sem maszturbáltam rendesen h kielégítsem magam, igaz van barátom, de vele inkább hétvégén vagyok.
2012. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Azért a kétnaponta és a mindennap elég közel van egymáshoz. :D

Más sem veri minden nap, nyugi. Van aki hetente 1-2x szokta. Akik meg naponta csinálják, azok közt is akad bőven aki unalmában és nem kényszerből teszi. Meg a 14 éves fiúcskák szokása, hogy éppen csak rájöttek, hogy ilyet is lehet és minden alkalmat kihasználnak rá hogy kiverhessék.

Ha van merevedésed, akkor nincs semmi baj. Ha lesz barátnőd, ő se akarja majd minden nap csinálni. Sokaknak elég a heti 1.

2012. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(Úgy rühellem, hogy mindenki általánosságban beszél a 14 évesekről. Mást se látok, mint hogy a 14 évesek ilyenek, meg olyanok. Voltál te 14 éves? Vagy éppen elmúltál 2-3 évvel?! )
2012. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akad még itt pár alacsony libidójú ember
2012. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én mint 36 éves fiúcska, még mindig verem minden nap, ha meg éven éppen összejövök egy korombeli kiscsajjal akkor van hogy szexelünk mint a nyuszik nap 3-4x is


de hát csak a 14 éves kis hülyék verik mindennap, okos felnőttek csak havonta egyszer, vagy sose, hiszen ott a partner, akkor már autoerotikára semmi szükség.


de nem szeretnék olyan korombeli lánykával összejönni, aki hetente csak egyszer akarná


36F

2012. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném,sőt nem,van haverom aki fiatalon is igen ritkán csinálta,aztán évek óta barátnője van már,nincs baj veled.Olyanról is hallottam aki sose csinálta,16 évesen meg már volt barátnője az is igaz,de nem verte ezt állítja.
2012. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!