Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Újra rászoktam a cigire és az...

Újra rászoktam a cigire és az alkoholra. Szerintettek jogos, ezt egyedüli kiútnak venni?

Figyelt kérdés
Nincs senkim, akibe bizhatnék. Barátnő, barátok, senki. Valahogy a hozzám hasonló függők között elvagyok.
2010. júl. 21. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Jóhogy függők között elvagy, ott elcigizgettek eliszogattok egymás mellett.

Személyiségedet építeni és fejleszteni kéne, hogy tudj barátkozni olyanokkal akikkel érdemes, de a drogok (mint pl az alkohol) ezeket csak hátráltatja.

2010. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem kicsit gyáva vagy mert menekülsz a valóság elől. Bocsi csak ez a véleményem.



L

2010. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most szállj ki belőle. Felmerült benned a kérdés: Ez vajon oké?? Legalább még változtatható helyen állsz. Nem, NEM OKÉ! Menj el vmi agyturkászhoz, sportolj, keress hobbit. Ott lesznek barátok! :)
2010. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kiút sokkal komplexebb... Először kölcsönözz kia könyvtárból, vagy vegyél egy pszichológiai könyvet. Olvasd el és ha szükséges, keress fel egy pszichiátriai intézetet az alkoholizmus és nikotinfüggőség miatt!!!
2010. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogos :DDDDDD jópofa vagy!
2010. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a cigi az nem gond, de a pia az lehet.

Gondolom te is tudod, hogy a magány okozta szorongásod miatt

iszol. Szerintem mégis kell találnod egy barátot/barátnőt vagy tovább fogsz inni. Remélem sikerül változtatni!

2010. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!