Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ugye ettől is kialakulhatott?...

Ugye ettől is kialakulhatott? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval tegnap előtt együtt voltam a barátnőmmel olyan este 11körül, de csak nem rég értem haza így most tudtam fürödni és észrevettem, hogy mikor felhúzom a makkomról a bőrt akkor alatta tiszta piros, kicsit meg van duzzadva és ha piszkálom kicsit viszket is.Kiütéseket nem nagyon látok bár van néhány hámsérülésnek tűnő dolog, de az szerintem a vadabb orál miatt van.Tehát a kérdés, hogy elkaphattam tőle valamit, vagy egyszerűen csak az a savas dolog(tejsav?) ami a p*ncijában van marta ki amiatt, hogy nem tudtam még lemosni csak most? Mert eddig sosem voltak ilyen gondjaim de máskor mindig volt alkalmam lefürödni. Igen gumi nélkül, és nem, nem csalt meg sem ő engem sem én őt. Vagy pl ilyen, hogy gombás fertőzés az csak úgy kialakulhat? Tudom, hogy hülye kérdések, de azért szeretnék rá értelmes választ kapni, mert nem örülnék neki, ha valami komolyabb bajom lenne, meg annak sem ha neki az lenne.
2012. aug. 17. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hajlatokban, vagy a herezacskó alatt kialakulhat gomba, ha nem fürdesz rendszeresen. Szinte biztos hogy gomba. Valami gombaelleni krémmel kezeld pár napig, amég elmúlik.
2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!