Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsi piros pöttyök vannak a...

Kicsi piros pöttyök vannak a péniszemen, miért?

Figyelt kérdés
4 a makkomon van 1 a fitymámon és 2-3 a péniszemen van de csak akkor látom azokat ha lehúzom a fitymámat... :/ Nagyon megijedtem amikor megláttam őket, félek hogy súlyos... Bár kicsit sem értek az egészségügyhöz... Egyik napról a másikra jelentek meg, tegnap éjjel még semmi sem volt rajta, ma reggel meg már ott voltak :(
2012. aug. 19. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Maszturbáltam és kb mikor elmentem akkor vettem észre, közben nem igen néztem ,,le'' de am előtte fát vágtam kint az udvarom, régi koszos korhadt fák is voltak közöttük, talán elfelejtettem kezet mosni és elkaptam valamit, valami kenőcs van rá?? vagy pénisz rákos vagyok?
2012. aug. 19. 17:20
 2/6 anonim válasza:
Pénisz rák, LEVÁGNI!
2012. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
menj orvoshoz.
2012. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rák? dehát nem is fájnak, nem is viszketnek, még csak nem is érzékenyek ha hozzá érek, csak látom hogy ott vannak...
2012. aug. 21. 19:15
 5/6 anonim válasza:

Pénisz rák :D:D:D:D:D,

még most is röhögök !!!!

2012. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De szemetek vagytok! Szegénynek péniszrákja van, ti meg itt röhögtök rajta! :D
2013. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!