Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk számára milyen megoldás...

Fiúk számára milyen megoldás van a pattanásos, miteszeres bőr ellen?

Figyelt kérdés

Sok oldalt elolvastam, de mindegyik lányoknak szólt (pl szinte mindenhol olvastam a fogamzásgátlós megoldást).

Azt szeretném tudini, hogy van e valami megoldás fiúk részére is, mert nekem nagyon pattanásos és miteszeres a bőröm.

14/F



2012. aug. 22. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz fiúk is járnak, tessék elmenni és kitisztíttani az arcod! Ha nagyon gyulladt, akkor bőrgyógyász.

Egyébként kíméletes tisztítás, tonikozás - ne vidd túlzásba, mert azzal csak még zsírosabb lesz a bőröd.

A nagyon zsíros vagy nagyon cukros ételekről mondj le, vagy legalábbis mérsékeld őket.

2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Arctisztító tonik, borotválkozás utáni arcszesz, napozás és egy csaj. Utóbbi a leghatásosabb, ebben a korban kezdenek tombolni a hormonok, ezek lecsillapítására is kell gyógyszer.


35F

2012. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tonikot, bőrradírt, pattanások elleni bőrhidratálót használok, és kozmetikusnál is voltam már, de akkor ezeket folytatom

2012. aug. 22. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
a bir radir leghatasosabb
2012. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A diétát se felejtsd! +lehetőségekhez mérten sok alvás, sok szex és sok ásványvíz fogyasztása javasolt. Hogy gyorsíts a dolgon, irány a bőrgyógyász, vannak csak vényre kapható kencék, vagy tabletták (Roaccutan kapszula és kenőcs, Zynerit oldat, Skinoren krém) ezek a leghatásosabbak
2012. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok szex?? Maszturbálás is megteszi? Most szakítottam, de nem sok korombeli feküdne le velem, 14 éves vagyok
2012. aug. 23. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért 14 évesnek ne ajánlgassunk már szexet, bocs.

A fejlődésével kapcsolatban álló hormonokra úgyse hat. :D

2012. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mintha kifogásom lenne a szex ellen, de én se érzem megoldásnak :)
2012. aug. 23. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy csoda szer ami olcsó és segít!!! Neve: Clean and Clear. Ez egy olyan készítmény ami típikusan pattanásos miteszeres bőrre van. Alkohollal vegyített ami meg nyitja a pólusaidat és ki tisztítja a bőrödet. FONTOS!!! Előtte mosd meg alaposan az arcod, mert ha csak úgy "koszos" arcbőrre viszed fel rosszabbat teszel!!! Ajánlom hogy egy vatta pamacsra tegyél egy kicsit és jó alaposan kend be az arcod! NE ijedj meg ha eleinte marni/csípni/égni fog ez természetes hiszen így tisztítja a bőröd, és fertőtleníteni. Minden másnap ajánlom a használatát. Egy-két héten belül fogod érezni, illetve látni a változást, hogy az arcod nem annyira miteszeres,pattanásos, illetve nem zsíros. Ha ezt folyamatosan csinálod elfognak tűnni a bőrhibáid! :)


Illetve ha arc pakolást szeretnél akkor sima joghurt bele egy fél élesztő, kend az arcodra, várd míg meg szárad, aztán langyos vízzel mosd le!!! Ez is jó megoldás de ezt sokszor kell meg csinálni hogy valami változás legyen, ezért jó amit először írtam mert az gyors, és nem kell vele pacsmagolni... Amikor le szeded utána erősen élesztő szagú lesz az arcod, tehát ha közösségbe mész, akkor kend be az arcod After Shavvel!!! Sok szerencsét! :)

2012. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!