Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon fáj. Mit tegyek?

Nagyon fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam gyúrni,egy jó másfél órát,még soha nem voltam,eléggé lefárasztott meg minden..erre szombaton(rá 1napra)szétmegy a kezem úgy fáj,nem tudom kinyujtani,csak behajlitva de igy is nagyon-nagyon-nagyon fáj,erre szombat este elkezdett fájni a mellizmom is,az alvás gyötrelmes volt,alig aludtam.Most vasárnap van,és egyre jobbban fáj a kezem,a vállam,és a mellizmom.Mit tegyek?Holnap meg edzésre kéne menni.

Tudtok valamit amitől elmulhat ez a fájdalom?Vagy inkább holnap ne menjek?Vagy csak mondjam hogy semmit ne csináljunk kézre,csak lábra?Mit tegyek,kérlek segitsetek.

14/F



2012. aug. 26. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen megerőltetted az izmaidat,erős izomlázad, izomfájdalmad van,még akár egy enyhe izomhúzódás is lehet az újfajta, az izmaidnak ismeretlen mozgástól.Tök jó hogy elkezdesz sportolni,de fokozatosan!!!
2012. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit tegyek,hogy elmúljon? :S
2012. aug. 26. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
még 1-2 nap és elmúlik, legközelebb már nem lesz iylen erős izomlázad
2012. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor holnap menjek edzésre vagy ne? :S
2012. aug. 26. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
ha már nem fáj annyira hétfőn mehetsz
2012. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hány kilóval nyomtad?

Mindent írj le mennyivel nyomtad :) És tudok segíteni :)

2012. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!