Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet bajom belőle?

Lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés
Ha haverokkal hülyültünk és egymás mellbimbóját tekergettük néha..és az egyik nekem nagyon megtekerte vagy 3 hónapja.. és van egy pont ahol hozzáérek és fáj..de amúgy nem ha nem nyúlok hozzá...szóval lehet ettől daganat vagy bármi? Rég volt és nincs nagyon nyoma,akkor kicsit vérzett is,és sebes lett,de mára semmi..csak tényleg van egy pont,ahol ha hozzáérek fáj..lehet gond belőle?

2012. aug. 27. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem de nem vagyok e.u. s . ha nagyon zavar akkor ajánlom az orvost. csak kicst kínos lenne... amúgy kívánom, hogy ne legyen semmi e.ugyi problémád.
2012. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapja történt és azóta fáj, akkor sürgősen menj vele orvoshoz, jobb ha megnézik.
2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!