Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véletlen borotválás közbe...

Véletlen borotválás közbe megvágtam a a herémen az anyajegyemet és verzett is lehet valami komolyabb bajom belőle?

Figyelt kérdés
Dokihoz nem nagyon akarok menni
2009. dec. 6. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha a herédet megvágtad és nem esett le, akkor ne parázz.:-DD


De az anyajegyet azért tartsd szemmel.:-//

2009. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy ha megvágod, kikaparod az anyajegyedet akárhol, komoly baj is lehet belőlle, akár rák is ha jól emlékszem. De az is lehet, hogy semmi köze hozzá!
2009. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Sztem várj úgy kb. 1 hetet. Addig úgy is el kezd gyógyúlni. Ha van vmi rendellenes van, akkor irány a házi orvos!!!
2009. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne, ha az anyajegyed megvágod,akármi esély lehet a rákra,nagyon tartsd szemmel, vagy kérj tanácsot dokitól!
2009. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Így van,riogatásra vágyott.Kérdezd meg holnap a háziorvosodat,de nem hinném,hogy gond lenne.Ne letolt gatyával menj,csak kérdezd meg,és ha azt mondja,gatyát le,akkor le.
2009. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Okés várok 1 hetet
2009. dec. 6. 20:09
 7/14 A kérdező kommentje:
de pl. honan tudom ha nagy a baj ? milyen változások lehetnek ?
2009. dec. 6. 20:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha egy anyajegy magától vérzik, váladékozik, viszket és egyéb gyanús jeleket mutat, akkor az tartalmazhat atipsos sejtetek. ami nem feltétlenül jelzi a rosszindulatú daganatot de sejttúlburjánzást igen. ergo ezeknél a jeleknél mindenféleképpen keress fel bőrgyógyászt.
2009. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ésha eltel 1hét tünetmentesen akkor megnyugodhatok ?
2009. dec. 6. 23:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Okozhat rákot egy megsértett anyajegy, de ez nem törvényszerű. Nekem is volt már, hogy borotválkozás közben egy nyakamon lévő anyajegyet megvágtam, de kis vérzésen kívül semmi bajom nem lett.


Figyeljed, hogyan gyógyul, ha valami nem okés vele úgyis észreveszed. De ne parázz ezen! Pontos adatot nem tudok mondani, de kisebb az esélye, hogy elrákosodik, mint hogy nem.


Egy megnyugtató példa: Általános suli alsóba volt egy osztálytársunk, akinek volt egy nagyobb anyajegy a nyakán. Egyszer a másik osztálytársam azt hitte, hogy valami kosz van ott a nyakán és egy határozott mozdulattal megfogta és letépte az anyajegyet a nyakáról. Nagyon fájt neki, de különösebb baja nem lett. Ez már több mint 10 éve történt és azóta is él még. :)

2009. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!