Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron szintre...

Alacsony tesztoszteron szintre valaki ajánlana egy teljesen kezdő rövid edzéstervet? 24/F

Figyelt kérdés
Orvosnál még nem voltam, de meggyőződésem hogy valami nem stimmel a hormonokkal. Évek óta lesújtva érzem magam, állandóan fáradt vagyok, alig bírom magam rávenni bármire is,közérzet mindig sz*r, nemi vágy az szinte sehol. Hiába van ott a barátnőm, a szex igy sem megy mindig,vagy összejön vagy nem és már kezdem azt érezni hogy nem is vagyok férfi. Rólam még annyit kell tudni hogy én amikor utoljára komolyabban sportoltam az kb 12 éve volt, azóta meg 19 éves koromig ott voltak a tesi órák. Ezen kívül semmi. Most levelezőn tanulok, de mondhatni tipikusan az az otthonülős típus vagyok. A napi szokásos jövet-meneten kívül nem sok mozgás van az életemben. Most ilyen későn jöttem rá hogy ez így rohadtul nem oké. Nem szeretném magam maxra kigyúrni, csak egyfajta valami mozgást szeretnék beiktatni...gondolok itt pl futásra,kisebb súlyok emelésére stb. Mivel én full kezdő vagyok,tudna valaki ajánlani valami nem túl komoly napi programot így kezdésnek ami kimondottan pozitív hatással lenne rám? Sajnos nehéz fizikai munkát nem végezhetek a gerincem miatt. Nézegettem hogy milyen vitaminokat is kéne szednem napi szinten,mivel azt hiszem azokban sem bővelkedek , Cink,A vitamin, B6,Magnézium. Elmehetnék orvoshoz, de előbb inkább megadom az esélyt a természetes dolgoknak. Köszi mindenkinek aki esetleg hasznos dolgot ír:)
2012. aug. 28. 01:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem depresszió...

A mozgás jó rá, de nem konditerem, hanem kirándilás a szabad levegőn, társaságban, síelés, kocogás, korcsolya, ilyenek... Minden nap.

Ha ezt megpróbálod és nem elég, pszichológussal beszélj.

2012. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!