Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tudni milyen arányba...

Mit lehet tudni milyen arányba vannak az iskolákban kuki vizsgálatok? A részvétel komolyan nem kötelező ezen? (lennt a lényeg). Az asszisztens az látja az ilyen intim vizsgálatot, mert nem kellene szerintem normál esetben (lennt a lényeg)

Figyelt kérdés

A mi sulinkba nem volt még ilyen vizsgálat,de már megy a hülyítés egymás között,persze senki sem szeretné,meg szerintem hülyités csak.Meg egy baj van,2 doki szokott jönni hozzánk(nők már ez is gáz) az egyiket nagyon nem szeretem,olyan a modora,a másikat meg ismerem,utcabeli igen ciki lenne,az is kizárt,ahogy az asszisztenst is,unokatesóm barátnője.Amúgy sem vagyok magamutogatos,idegenek előtt szégyenlős,haver,meg tábor az tök más téma ja és nincs semmi bajom,mert ha valaki szégyenlős,nem vetkőzik akárki előtt folyton ezzel jönnek.


Normális válaszolok írjanak.


2012. aug. 28. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, hasonló hülyítések nálunk is voltak, de végül nem történt semmi ilyesmi.
2012. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Igen ilyen vizsgálat előfordulhat,már lányok esetében is olvastam hogy van ahol bekukkantanak a bugyiba is,de ezek nem kötelezőek.Mivel legfőbb gondod az orvosokkal,ápolóval kapcsolatban leírtad megértem,rokonom barátnője előtt,utcabelim előtt én sem vizsgáltatnám magam.De nem kötelező.Szerintem csak hülyítitek egymást.
2012. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Privát üzeneteket köszönöm akkor majd úgy csinálom ahogy mondta a WQ,megmondom hogy a nemiszerv vizsgálatához nem járulok hozzá ha arra kerülne sor és ennyi.kösz
2012. szept. 10. 12:49
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Iskolától függ,de mondom komolyan ha nagyon nem akarod,megmondod minden vizsgálatot elvégezhetnek de a nemiszerv vizsgálatához nem járulsz hozzá,ennyi az egész.Na tudsz valamit?
2012. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Még senkinek sem harapták le a p*csét .

A fityama felhuzása,a herék megtapimtása bizony belepér a

vizsgálatba .Sok fiúnál ekkor de derül ki,hogy van egy kis baj is .Jobb ezen túl lenni .

2012. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem fér bele,meg a barátaimnak sem,előtted meg ott a lehetőség mutasd meg nyugodtan,bármilyen korban lehet bajod nem.Nem kell nekem támadni.Mint írtam 2 dokinő szokott jönni hol egyik hol másik,egyiket nem bírom,lekezelő,igen hangos alapból bár akkor már jobb ő,mert a másikat ismerem,a másik utcabeli,na ezt nem akarom semmiképp sem,az asszsisztens meg az unokatesómmal jár,ez itt a gáz,azért utcabeli ne nézegessen meg az unokabátyám csaja se.Fitymaszükületem meg nincs,itt csak arról volt szó mint vizsgálat,herékről nem.

Nem mindenkinek fér bele,aki akarja ott a lehetőség.Nem kell kioktatni,meg támadni,a csajok sem hagynák magukat.

2012. szept. 17. 12:26
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom nem harapják,vagy tépik le senkinek sem,ha ha igen vicces.soknak nem fér bele ennyi,aki akarja tegye,aki nem az nem.Jösz a dumával aztán hány felnőtt vesz részt rajta,szite senki akkor meg nem kell támadni,meg dumálni,könnyű beszélni.
2012. szept. 17. 12:29
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Látom felhúztak,nyugi nem kötelező a vizsgálat már írtam.Gondold át,várd meg egyáltalán mi lesz és majd úgy dönts.Ne hagyd magad felhúzni.Nekem se fért bele,más véleményen vagy mint a hozzászóló,van ez így.Bármilyen más helybeli orvos is megvizsgálhat akár utólag is ha te azt szeretnéd.Szerintem beszélj otthon róla valakivel.
2012. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké,kösz legalább érted miről beszélek,a fitymaszükületet meg itthon is észre lehet venni,az nincs.Nem vagyok magamutogatos,nem divat itthon hogy rámnyitogáljanak.Suli kezdés előtt meg leszűrtek a gyerekdokinál és minden a helyén volt akkor is,tudod golyók,onnan is marad kellemetlen emlékem,akkor sem szerettem már idegen előtt vetkőzni,jól szét nyomkodott.Majd megvárom mi lesz,meg dumálunk itthon róla.
2012. szept. 17. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Legalább kiderülne van e fityma szűkületed és meg van e mindkét gombócod.
2012. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!