Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babámat a kötelező...

3 hetes babámat a kötelező hallás vizsgálatra kell vinnem. Az asszisztens azt mondta el kell altatnom a babámat. Mi van ha nem tudom elaltatni? Miért kell egyáltalán? A kórházban már tesztelték, miért kell még egyszer?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
az én lányom sem aludt közben (nekem elfelejtették mondani, hogy altassam el :-) de nyugodt volt közben és így is meg tudták csinálni a vizsgálatot.
2011. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is azt mondta, vigyem úgy, hogy alszik, de ez esélytelen volt, mivel kb. 20-an zajongtak körülöttünk:)

Vittem egy cumit, és a szájába tettem arra a kb. 30 másodpercre, amíg megvizsgálta.

2011. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem parázom. Mit csinálnak egy ilyen vizsgálat alatt?
2011. máj. 6. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor mi voltunk hallás vizsgálaton a fiammal,akkor ilyet nem is mondtak.Nem kellett altatni.Igaz,a fiam nagyon nyugodt baba volt,akkor még!:)

"A vizsgálat során a baba egyik, majd másik fülébe puha érzékelőt helyeznek, amely halk, kattanó hangokat bocsát ki, és méri a belső fülből érkező válaszreakciókat.A szűrést akkor érdemes végezni, ha a gyerek nyugalomban van, alszik vagy eszik, mert a mérés pontosságát befolyásolja, ha mocorog vagy sír, esetleg a füle tele van fülzsírral, magzatmázzal."

Ez a pontos leírása,a vizsgálatnak.

Amúgy egy 2perces vizsgálat.

2011. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!