Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás. Mit tegyek?

Prosztatagyulladás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben sokat voltam otthon prosztatagyulladással. Nyár eleje óta megint visszatért, ami talán a vizelettartogatásnak és a kevés folyadéknak is köszönhető. Hogyan tudnám házilag kikezelni rövid úton? Vagy mindenképpen orvoshoz kéne mennem? (az antibiotikum eddig mindig segített)
2012. aug. 29. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gentos-t próbáltad?
2012. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A prosztatagyulladás bakteriális eredetű. Ezt azoknak írom, akik prostamol meg társaikat ajánlgatják (ezek prosztata megnagyobbodásra vannak elvileg). Sosem múlik el teljesen, ha nincs kikezelve orvos által. Urológus megvizsgál, esetleg elküld vizelettenyésztésre és kapsz gyógyszert. Beszeded, elmúlik, örülsz. Kábé ennyi a menete.
2012. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a gentost javasolnám, nekem használt. 3 hónapig szedtem és elmúlt, azért kúra szerűen néha még szedem, hogy vissza se jöjjön.
2012. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

20ár


Csak a 2/3 fogja megoldani, de kellően kitartó kell legyél !

2012. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!